fbpx
A password will be e-mailed to you.

Tak! To już marzec! Jeżeli jeszcze nie zaczęliście sezonu, to szanse, że już niebawem i Wy wskoczycie na dwa kółka są coraz większe!

Tymczasem zapraszamy Was do lektury nowego, wiosennego wydania „Świata Motocykli”. Pełno w nim inspirujących historii, testów maszyn nieco starszych i tych całkiem nowych… a przede wszystkim, jak co miesiąc, znajdziecie tu solidną dawkę wiedzy!


REKLAMA

Premiera: Honda CBR 650R i CB 650R

Czy następcy legendarnych CB 600F Hornet i CBR 600F tym razem spełnią oczekiwania ich wiernych fanów? Z artykułu Simpsona dowiecie się, czy nowe propozycje Hondy zadowolą wymagających, skąd wzięła się seria Neo Sports Cafe, co wspólnego ma CBR z Firebladem i wreszcie, czy warto zainwestować w najnowsze modele z fabryki Hondy. Lektura obowiązkowa dla fanów serii F2/F3 z lat 90!

Nowy numer już w sprzedaży

Premiera: KTM 690 Enduro R/ SMC-R

Czy duże, jednocylindrowe silniki mają jeszcze sens? Z tym zagadnieniem zmierzyła się marka KTM, a rezultaty tej konfrontacji przyszło oceniać Simpsonowi. Która z tych dwóch propozycji daje więcej frajdy? Co na swojego kompana wybrałby nasz tester? Jakie są wady i zalety obu tych maszyn? Dowiecie się dzięki lekturze numeru 3/2019!

Nowy numer już w sprzedaży

Speed Ladies – historie czytelniczek

To chyba najczęściej zadawane na forach pytanie: co wybrać na pierwszy motocykl? I, choć wiadomo, że każdy z nas ma inną budowę i preferencje, zagadnienie to wciąż pozostaje jednym z najpopularniejszych w sieci i podczas debat towarzyskich. Zapytaliśmy więc u źródła, w grupie Speed Ladies, o pierwsze maszyny dziewczyn i ich wrażenia. Co poleciłyby na początek przygody z motocyklizmem? Jakiej rady udzieliłyby komuś, kto chce zacząć jeździć? To kompendium wiedzy i porad z pewnością ułatwi start każdemu przyszłemu motocykliście!

Nowy numer już w sprzedaży

Custom – Honda NX 650 Dominator: Eastern Spirit Garage

Na to z pewnością czekali miłośnicy customów w klasycznym stylu – nowy motocykl z warsztatu Sylwestra Mateusiaka ujrzał światło dzienne! Dzieło, które mogliście oglądać na stoisku Świata Motocykli podczas Warsaw Motorcycle Show 2019 zyskało obszerny opis na łamach naszego magazynu dzięki literackim zdolnościom Smoka. Jakie zmiany zostały wprowadzone? Jak powstawała maszyna? To wszystko w dziale „Custom”!


REKLAMAREKLAMA


Nowy numer już w sprzedaży

Osobowość: Adam Tomiczek

Rajd Dakar to nie przelewki… Reprezentant naszego kraju podczas Dakaru 2019, Adam Tomiczek, dał się namówić na zwierzenia i opowiedział redakcji, jak to naprawdę jest na pustyni… Wszystkim, którzy chcieliby poczuć klimat zabójczego wyścigu i ciekawi są, jak taka „przygoda” wygląda od kuchni, polecamy lekturę wywiadu. A Adamowi gratulujemy doskonałego występu!

Nowy numer już w sprzedaży

Technika – Bezpieczeństwo pod ciśnieniem

Układ hamulcowy to bardzo ważny element każdego motocykla! W tym numerze przyglądamy się hydraulicznym układom hamulcowym. Na pierwszy rzut oka to bardzo prosty mechanizm, ale czy na pewno?

Nowy numer już w sprzedaży

Świat Motocykli dostępny w najlepszych punktach sprzedaży:

Zamówienie prenumeraty: sklep.swiatmotocykli.pl

KOMENTARZE


REKLAMA