fbpx
A password will be e-mailed to you.

Weź udział w konkursie i wygraj podwójną wejściówkę na II rundę Skillz Up Cup, która odbędzie się 2 czerwca w Zielonej Górze.

Aby wziąć udział w zabawie należy przysłać maila z poprawną odpowiedzią na adres [email protected] Na wiadomości czekamy dziś od godziny 15.00. Zwyciężą dwie pierwsze osoby. W tytule maila należy wpisać Skillz Up, a w treści poprawną odpowiedź, imię i nazwisko, oraz numer telefonu.


REKLAMA

Pytanie konkursowe brzmi:

Zawodnicy uprawiający Freestyle Motocross wybijają się

a) z rampyb) ze scenyc) z trybun

Bilety będą do odebranie w kasie przed rozpoczęciem zawodów. Zwycięzcy o wygranej zostaną powiadomieni w mailach zwrotnych lub telefonicznie.

 

Skillz Up Juwenalia Rockstar Tour: spektakularne zakończenie trasy


REKLAMAREKLAMA


W miniony piątek i sobotę pokazy Skillz Up, zawitały do Olsztyna i Bydgoszczy. W Olsztynie zawodnikom Freestyle Motocrossu towarzyszył zawodnik otoMoto Team Hubert „Raptowny” Dylon. W Bydgoszczy natomiast częścią show były popisowe skoki na bungee. Ponadto zawodnikom na motocyklach ponownie towarzyszyły muzyka, piękne dziewczyny i napoje energetyczne Rockstar.

Podczas olsztyńskiej Kortowiady studenci byli jedną z najbardziej energetycznych publiczności podczas całej trasy. Wielkie owacje zebrały nie tylko podniebne popisy Bartka Ogłazy i Piotra „Działo” Potaczało, ale także stunt w wykonaniu rekordzisty Polski w stoppie, czyli „Raptownego”. Do tego Skillz Girlz zagrzewały publiczność do dopingu w sposób żywcem wzięty z madryckiej Plaza del Toros de Las Ventas, czyli piłami łańcuchowymi!

W Bydgoszczy niesamowite tło dla lotów motocyklem stanowiły skoki na bungee. Niejednokrotnie zawodnicy FMX i skaczący na linie byli w powietrzu bardzo blisko siebie. Na zakończenie pokazów odbył się koncert Grubsona.

Skillz Up Juwenalia Rockstar Tour dobiegł końca. Studenci z pięciu miast mieli okazję gościć u siebie najbardziej odjechaną trasę tegorocznych Juwenaliów. Entuzjastyczne reakcje widzów motywowały zawodników do wykonywania coraz bardziej spektakularnych tricków. Nikt, kto wybrał się na pokazy nie mógł narzekać na nudę. Odzew ze strony studenckiej pozwala przypuszczać, że niewykluczone, iż Skillz Up ponownie wyruszy na trasę podczas Juwenaliów 2013.

Wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez wsparcia: Rockstar Energy Drink oraz otoMoto.

Relacje na bieżąco na: www.facebook.pl/skillzupcup

KOMENTARZE

REKLAMA