fbpx
A password will be e-mailed to you.

Jeśli interesujecie się zarówno grami komputerowymi jak i motocyklami, to mamy dla Was świetne informacje. CD Projekt i Keanu Reevse (Arch Motorcycle) postanowili połączyć siły przy pracach związanych z powstawaniem gry Cyberpunk 2077. Premiera już w listopadzie!

CD Projekt pochwalił się w ostatnim czasie grafikami pojazdów, jakie spotkamy w ich najnowszym dziele.  Sprzęty te robią niesamowite wrażenie. Jednak to co zrobiło na nas największe wrażenie to fakt, że Polska firma w żadnym momencie nie poszła na skróty przy tworzeniu Cybepunka 2077 i dźwięki motocykli nagrywa w kooperacji z Arch Motorcycle. Do sieci trafił film, w którym Keanu Reeves oraz Gard Hollinger opowiadają o współpracy z CD Projekt oraz pokazują motocykl oraz warunki nagrywania dźwięku!

Premiera gry Cyberpunk 2077 odbędzie się już 19 listopada. Gra będzie dostępna na PC, Xbox One, PlayStation 4 oraz Google Stadia. Wersje gry na Xbox One oraz PlayStation 4 będą działały także na Xbox Series X oraz PlayStation 5.

Wiemy także, że ukaże się również darmowa aktualizacja, dzięki której gra wykorzysta w pełni możliwości konsol nowej generacji.

Tak wyglądać będą motocykle w grze Cyberpunk 2077:

Zapowiedź gry:

Advertisement

 

KOMENTARZE