fbpx
A password will be e-mailed to you.

Agro-Wolice FMX, MX camp – jedyny w Europie obóz, który łączy w sobie ekstremalne atrakcje z ostrym treningiem techniki jazdy na motocyklu crossowym oraz nauką skoków FMX – zaprasza na turnus od 18 sierpnia.

Agro-Wolice FMX to jedyny ośrodek w Polsce, który zamiast ogródka posiada profesjonalny tor motocrossowy oraz jeden z najlepszych w Europie freestyle parków z basenem z gąbkami, gdzie na co dzień trenuje mistrz Polski FMX Artur Puzio.

Treningi motocrossowe odbywają się również na dwóch zróżnicowanych torach leżących w pobliżu ośrodka. Nie brakuje zarówno dużych skoków, jak i technicznych odcinków. Uczestnicy obozu nauczą się jazdy po piachu, techniki cross country oraz panowania nad motocyklem zarówno w powietrzu jak i na torze, co pozwoli uniknąć wypadków podczas wyścigów i zawodów.

W trakcie obozu będą odbywały się również zajęcia dotyczące prawidłowej obsługi i przygotowania motocykla do zawodów, regulacji i dopasowania zawieszenia do wagi i wzrostu oraz regulacji zawieszenia zależnie od warunków panujących na torze oraz podłoża (będzie również możliwość profesjonalnego tuningu i serwisu zawieszenia u tunera).

Wszystko to będzie połączone z dobrą zabawą, pysznym wiejskim jedzeniem oraz super atmosferą. Między treningami można spróbować dosiąść kopytnego rumaka czy polatać na specjalnym spadochronie. Oczywiście loty na spadochronie wymagają odpowiedniego szkolenia, więc ośrodek przygotował jedyny w Polsce tunel aerodynamiczny. Na campie nie zabraknie też rywalizacji, od wyścigów kajakowych, poprzez motocross aż po wyścig enduro z metą na hałdzie wysokiej na 200 m. Obóz zakończy się zawodami o puchar dla najlepszego i najbardziej wszechstronnego zawodnika. Można przyjechać bez własnego motocykla – organizatorzy przygotowali maszyny do wypożyczenia.

Advertisement

Zakwaterowanie w gospodarstwie agroturystycznym Agro-Wolice koło Bydgoszczy. Pokoje z łazienkami. Informacje: http://www.eholiday.pl/noclegi-qf4900-galeria.html.

Turnus trwa od 18 do 24 sierpnia. Więcej informacji o obozie można uzyskać pisząc na adres e-mail: [email protected]

KOMENTARZE