fbpx
A password will be e-mailed to you.

W najbliższy weekend w Górze Kalwarii odbędą się dwie rundy Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w wyścigach motocyklowych Cross Country. W ramach Mistrzostw Okręgu Warszawskiego Cross Country wystartować może każdy, kto ma zapał, chęci oraz motocykl.

Zawody w Górze Kalwarii to dla miłośników motocyklowego off-roadu jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych na Mazowszu. Warto zaznaczyć, że poza rywalizacją profesjonalistów na najwyższym poziomie, udział w zawodach może wziąć niemal każdy miłośnik błotnego szaleństwa.

Oprócz klasyfikacji Mistrzostw oraz Pucharu Polski zarówno w sobotę, jak i w niedzielę zostaną rozegrane dwie rundy Mistrzostw Okręgu Warszawskiego. W ramach tej rywalizacji przewidziano między innymi start klasy hobby.

– Trasę zaplanowaliśmy tak, aby każdy zawodnik był usatysfakcjonowany. Zawodnicy klasy hobby nie będą się ścigać na sekcjach najtrudniejszych technicznie i wytrzymałościowo. Podczas budowy toru i planowania wszystkich piaskowych przejazdów zależało nam na opracowaniu tras o zróżnicowanym poziomie trudności – podkreśla Paweł Szymański kierownik trasy zawodów w Górze Kalwarii.

Wstęp na zawody dla kibiców i wszystkich gości jest bezpłatny. Dlatego każdy miłośnik motosportu powinien 24 i 25 sierpnia pojawić się w Górze Kalwarii.

Więcej informacji na stronie klubu www.xracingteam.pl oraz www.motoxtreme.pl.

KOMENTARZE

Nie ma więcej wpisów