fbpx
A password will be e-mailed to you.

Jej ojciec zginał na miesiąc przed jej urodzeniem. Dziewczynka uśmiecha się po owinięciu w rękawice motocyklowe, których używał.

Wzruszające zdjęcie obiega internet. Widziały je już miliony internautów! Mała dziewczynka, pod której głową i na niej położono rękawice motocyklowe ojca w końcu się uśmiecha.


REKLAMA

„Jej ojciec kochał motocykle. Zawsze nosił odzież ochronną. Chciał mieć pewność, że jest bezpieczny. Nie chciał ryzykować wiedząc, że jego córeczka jest w drodze. Jednak nigdy nie weźmie jej w ramiona” – napisała na swoim Facebooku Kim Stone, która zrobiła zdjęcie.

Pomysł sesji zdjęciowej trzytygodniowej Aubrey z ukochanymi rzeczami należącymi do jej ojca powstał w głowie matki dziewczynki.

Nie tylko ojciec dziewczynki kochał motocykle. Także jego narzeczona – matka Aubrey dzieliła pasję do jednośladów. Oboje planowali, że kiedy córeczka podrośnie będą wspólnie podróżować oczywiście na motocyklach. Niestety na miesiąc przed porodem Hector – ojciec dziewczynki – zginął.


REKLAMAREKLAMA


Nie wiemy dokładnie jak to się stało, ale cała sytuacja skłania do przemyśleń i rozwagi. Bezpieczeństwo motocyklistów to nadal temat spychany na margines, a przecież każdy z nas ma rodzinę. Jest czyimś ojcem, bratem itd. Na niektóre rzeczy nie mamy wpływu. Wypadki się zdarzają. Zawsze jednak warto minimalizować ryzyko.

KOMENTARZE


REKLAMA