fbpx
A password will be e-mailed to you.

Ostatni projekt Pierre Terblanche dla Confederate właśnie ujrzał światło dzienne. jak twierdzi producent kolejna wersja Combat Fighter ma 20o KM na kole.

Projekty Confederate to zawsze coś na co warto popatrzeć. Producent nie boi się przekraczać kolejnych granic i proponować swoim klientom jedynych w swoim rodzaju maszyn. Tak samo jest z Confederate P51 Combat Fighter. Motocykl w odróżnieniu od poprzedniej wersji ma w pełni regulowane zawieszenie i zmieniony silnik, który generuje 200 KM. Oczywiście nie zabrakło tez karbonowych elementów. waga motocykla to 226 kg.

Pojawi się zaledwie 61 sztuk modelu P51 Combat Fighter. Dostępne będą dwie wersje maszyny: blonde i brunette. Pierwsza kosztować będzie $113 900 i powstanie 30 takich jednośladów. Za motocykl w ciemnym malowaniu (brunette) trzeba będzie zapłacić $119 500. Tych motocykli, jak już pewnie obliczyliście, będzie 31. Tanio zatem zdecydowanie nie będzie, ale Confederate od zawsze było marką, która nie robi budżetowych motocykli. Cenę na pewno podbija też fakt, że jest to ostatni projekt Pierre Terblanche dla Confederate zanim przeszedł do Royal Enfielda.

KOMENTARZE