fbpx

W autoryzowanych salonach Ducati rozpoczęła się akcja wyprzedażowa motocykli z rocznika modelowego 2019. Kumulacja korzyści to akcja wyprzedażowa modeli z roku produkcji 2019 oraz dodatkowa wartość w postaci vouchera do wykorzystania na zakup oryginalnych akcesoriów i odzieży Ducati.

Kumulacja w przypadku jednego z najpopularniejszych modeli Ducati – Panigale V4 – wynosi do 15 000 PLN. Liczba motocykli objętych promocją jest ograniczona. Dostępność modeli można sprawdzić na stronie www.ducatipolska.pl lub u swojego dilera.

Motocyklowe „naj”!

Od kiedy na rynku pojawił się model Panigale V4, określany jest mianem najbardziej cenionego superbike’a w swojej grupie. Diavela 1260 okrzyknięto motocyklem niekonwencjonalnym i niepowtarzalnym. Monstera 1200, będącego połączeniem wieloletniej tradycji i nowoczesności, podobnie jak jego mniejszych braci określa się mianem ‘Potwora Ducati’.

Wyprzedaż motocykli Ducati

Bolońskie motocykle to od lat symbol innowacji i spektakularnych osiągów. Teraz każdy ma większą szansę, by tych osiągów doświadczyć – motocykle z oferty wyprzedażowej 2019 są dostępne z kumulacją korzyści.

Ubierz siebie lub swój motocykl

Klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z wyjątkowo atrakcyjnej oferty zakupu ostatnich motocykli wyprodukowanych w 2019 roku, otrzymają voucher na oryginalne akcesoria i odzież Ducati. Wartość vouchera jest uzależniona od wybranego modelu.

Nabywcy modelu Panigale V4 S z kumulacją korzyści zyskują do 15 000 PLN*. Decydujący się na modele z rodziny Diavel i XDiavel zaoszczędzą blisko 10 000 PLN*. Z kolei miłośnicy luźnego stylu i czerpania radości z każdej chwili przystępując do rodziny Scarmbler by Ducati zyskują do 5 000 PLN*.
Aby skorzystać z oferty, warto się spieszyć, ponieważ liczba motocykli jest ograniczona, a kumulacja korzyści trwa tylko do 30 czerwca 2020 roku.
Sprawdź ile możesz zyskać w ofercie wyprzedaży rocznika 2019 z kumulacją korzyści. Oferta dostępna na stronie www.ducatipolska.pl oraz u autoryzowanych dilerów Ducati.


*Podana kwota jest sumą rabatu z oferty wyprzedażowej 2019 i wartości vouchera na akcesoria i odzież Ducati w kwocie detalicznej brutto. Szczegóły oferty dostępne u autoryzowanych dilerów Ducati.

KOMENTARZE