fbpx
A password will be e-mailed to you.

Już dziś wieczorem, czyli w niedzielę 22 marca, o godzinie 20:30, druga część historii polskiego motocykla wyścigowego – naszej redakcyjnej WFM.

Pierwszy odcinek przywracania do życia wyścigowej WFM obejrzało ponad 60 000 widzów! Dziś wieczorem premiera drugiej części, w której Tobiasz Kukieła zabrał wyścigową WFM do Koła Motoryzacyjnego „Sulmierzyce”. Tam utalentowana młodzież sprawi, że WFM będzie znów się ścigać. 

Co oglądać dziś wieczorem? „Polski motocykl wyścigowy WFM – cz.2” 

Jeśli przegapiliście premierowy odcinek, to nic straconego: 

Drodzy Widzowie, oto film wyjątkowy! Znacie pewnie Koło Motoryzacyjne z Sulmierzyc. Jeśli nie, to oznacza, że popełniacie błąd nie czytając wydania papierowego. To tam znajdują się największe skarby polskiej motocyklówki. Otóż grupa młodych ludzi z gminy Sulmierzyce zajmuje się restaurowaniem zabytkowych, polskich motocykli. Z drugiej strony wiedzieliśmy, że Pan Włodzimierz Gąsiorek, założyciel Motor Klub Wawer jest właścicielem marki WFM i samodzielnie skonstruował motocykle wyścigowe dla młodzieży. Bazując na dostępnych podzespołach stworzył wyjątkowe maszyny, które zasługują na powrót na tor wyścigowy. Pomysł zrodził się błyskawicznie, a dzięki marce narzędzi Richmann wdrożyliśmy go w życie. Zapraszamy do pierwszej części serii o polskim motocyklu wyścigowym.

Najlepsze pomysły redakcji Świata Motocykli niezmiennie wspiera Richmann Tools. Dzięki narzędziom Richmann WFM wróci na tor!

KOMENTARZE