fbpx
A password will be e-mailed to you.

Jedyny Polak w stawce wyrównał jednocześnie swój najlepszy rezultat z tego sezonu, uzyskany podczas drugiej rundy na włoskiej Imoli. Chmielewski, który w tym roku powrócił do ścigania po dwuletniej przerwie, na jednym ze swoich ulubionych torów miał szansę na jeszcze lepszy wynik. Po świetnym starcie z osiemnastej pozycji, w trudnych warunkach, po mocnych opadach deszczu, […]

Jedyny Polak w stawce wyrównał jednocześnie swój najlepszy rezultat z tego sezonu, uzyskany podczas drugiej rundy na włoskiej Imoli. Chmielewski, który w tym roku powrócił do ścigania po dwuletniej przerwie, na jednym ze swoich ulubionych torów miał szansę na jeszcze lepszy wynik.

Po świetnym starcie z osiemnastej pozycji, w trudnych warunkach, po mocnych opadach deszczu, 22-latek jechał w grupie walczącej o piąte miejsce, jednak problemy z parującą od środka szybą w kasku, mocno utrudniły mu walkę w drugiej połowie wyścigu.

Reprezentant włoskiego zespołu Ducati Red Devils Roma jest osiemnasty w klasyfikacji generalnej i traci tylko kilka punktów do grupy kolejnych zawodników.

Chmielewski, na co dzień student trzeciego roku socjologii na warszawskiej Akademii Leona Koźmińskiego, w wyścigu siódmej rundy Pucharu Świata Superstock 1000 wystartuje za dwa tygodnie, na znanym z Formuły 1, brytyjskim torze Silverstone.

Więcej o Andrzeju Chmielewskim na jego fan page’u pod adresem www.facebook.com/AChmielewski37

KOMENTARZE