fbpx
A password will be e-mailed to you.

Handel motocyklami zabytkowymi, jeśli oczywiście w grze są egzemplarze ciekawe, kompletne i cenne,  wymaga rozległej wiedzy i kontaktów. Nie każdy je posiada, co nie znaczy, że nie może wejść w posiadanie wspaniałego oldtimera. Już 12 maja odbędzie się Wiosenna Aukcja Jednośladów, organizowana przez specjalistów z Ardor Auctions. To świetna okazja do zakupu motocykla, ale też satysfakcjonującej sprzedaży.

Motocyklowe zabytki to nie tylko pomniki historii motoryzacji, które cieszą oko i duszę ich posiadaczy. Często są one również w pełni sprawnymi, dopuszczonymi do ruchu pojazdami. Być może średnio nadają się do codziennych dojazdów, za to w czasie weekendowych wypadów dostarczają masę radości. Co więcej, odpowiednio wybrany egzemplarz może być również świetną lokatą kapitału. Tu jednak kluczowe są wiedza na temat konkretnych modeli oraz ich nienaganny stan. 

Stąd, jeśli nie jesteś specjalistą w tej dziedzinie, warto skorzystać z pomocy takich właśnie specjalistów. Firma Ardor Auctions, która jest jedną ze spółek DESA Unicum, została założona przez znawców i pasjonatów klasycznej motoryzacji. Od lat zajmuje się sprzedażą aukcyjną pojazdów klasycznych i zabytkowych. Dnia 12 maja 2022 organizuje specjalną wiosenną aukcje jednośladów i aktualnie zbiera ciekawe egzemplarze.

Wystawione na sprzedaż motocykle będzie można oglądać w salonie Ardor Auctions w Warszawie, ul. Jagiellońska 65A, od końca kwietnia do 12 maja. Sama aukcja odbędzie się online 12 maja, w godzinach 14.00-17.00.

Opłata za umieszczenie motocykla na aukcji wynosi 450 z netto, czyli o 50% mniej niż standardowa opłata za samochód. Wylicytowana kwota w całości przechodzi do właściciela motocykla, opłatę aukcyjną (prowizję) płaci kupujący. Jeśli jesteś posiadaczem maszyny, którą chcesz sprzedać, skontaktuj się z przedstawicielem Ardor Auctions, który przeprowadzi cię przez cały proces. Zgłoszenia przyjmowane są do 21 kwietnia 2022.

Dane kontaktowe: tel. 602 699 799, [email protected]

KOMENTARZE