fbpx
A password will be e-mailed to you.

Przeprawowy rajd dla quadów – wspólne dzieło firm Euroforum i RingRoad – zmienia nazwę i logo. Nowa nazwa „Polish ATV Challenge” ma lepiej oddawać wyjątkowy charakter imprezy.

Rajdy przeprawowe to wyjątkowe imprezy. Zawodnicy biorący w nich udział, muszą zmierzyć się z trudnym terenem, ograniczeniami swojego sprzętu i własnymi słabościami. To sprawdzian pomysłowości, rozwagi i doświadczenia.

Słowem, które najlepiej opisuje te zawody, jest ”wyzwanie„. Dlatego właśnie nowa impreza przeprawowa dla quadów będzie mieć w swojej nazwie ”challenge„, co po angielsku oznacza właśnie ”wyzwanie„.

Nazwa Polish ATV Challenge ma oddawać to, co będzie działo się na trasach rajdu. Każda impreza będzie wyzwaniem i równocześnie świetną zabawą dla zawodników – zapewnia Maciej Rachtan, współorganizator zawodów.

Cykl rajdów Polish ATV Challenge rozpocznie się w dniach 10-11 maja w Raszągu. Kolejne rudny zaplanowano na 23-24 sierpnia (Bobolice) i 18-19 października (Mogilno). Szczegółowe informacje na temat PAC można znaleźć na stronie internetowej www.polishatvchallenge.pl i facebookowym profilu www.facebook.com/polishatvchallenge.

Sponsorami rajdu są Yamaha, IceLed i GoPro. Patronat medialny sprawuje TVN Turbo, Świat Motocykli i Quadzik. Partnerem wspierającym PAC jest Stowarzyszenie Rasząg 4×4. Za organizację odpowiadają Euroforum i RingRoad.

KOMENTARZE