fbpx
A password will be e-mailed to you.

Motocykle V-Strom opracowano z myślą o maksymalnej radości, jakiej może dostarczyć długa podróż na bardzo uniwersalnym, wygodnym i przyjaznym motocyklu. Podstawowy model V-Strom 650 zdobył już reputację wspaniałego motocykla turystycznego, a teraz dostępny jest z rabatem 1900zł – w cenie 30 000. Wersja XT, wyceniona po rabacie na 31 500 zł, dodaje do niego szprychowe […]

Motocykle V-Strom opracowano z myślą o maksymalnej radości, jakiej może dostarczyć długa podróż na bardzo uniwersalnym, wygodnym i przyjaznym motocyklu. Podstawowy model V-Strom 650 zdobył już reputację wspaniałego motocykla turystycznego, a teraz dostępny jest z rabatem 1900zł – w cenie 30 000. Wersja XT, wyceniona po rabacie na 31 500 zł, dodaje do niego szprychowe koła z aluminiowymi obręczami, bardziej „przygodową„ stylizacje i szerszą gamę przydatnych akcesoriów.


REKLAMA

GSR750A to doskonała mieszanka nowoczesności, wysokich osiągów i niepowtarzalnego stylu. Korzystając z rabatu o wartości 2500 zł, można stać się właścicielem tego znakomitego motocykla za kwotę 31 500 zł.


REKLAMAREKLAMA


Address to idealny środek miejskiego transportu zarówno dla doświadczonych motocyklistów, jak również początkujących kierowców jednośladów z prawem jazdy kat. B. Swoją przygodę z tym skuterem można rozpocząć już za 7800 zł, oszczędzając 700 zł względem ceny regularnej.

KOMENTARZE

REKLAMA