fbpx
A password will be e-mailed to you.

Motocykle V-Strom opracowano z myślą o maksymalnej radości, jakiej może dostarczyć długa podróż na bardzo uniwersalnym, wygodnym i przyjaznym motocyklu. Podstawowy model V-Strom 650 zdobył już reputację wspaniałego motocykla turystycznego, a teraz dostępny jest z rabatem 1900zł – w cenie 30 000. Wersja XT, wyceniona po rabacie na 31 500 zł, dodaje do niego szprychowe […]

Motocykle V-Strom opracowano z myślą o maksymalnej radości, jakiej może dostarczyć długa podróż na bardzo uniwersalnym, wygodnym i przyjaznym motocyklu. Podstawowy model V-Strom 650 zdobył już reputację wspaniałego motocykla turystycznego, a teraz dostępny jest z rabatem 1900zł – w cenie 30 000. Wersja XT, wyceniona po rabacie na 31 500 zł, dodaje do niego szprychowe koła z aluminiowymi obręczami, bardziej „przygodową„ stylizacje i szerszą gamę przydatnych akcesoriów.

GSR750A to doskonała mieszanka nowoczesności, wysokich osiągów i niepowtarzalnego stylu. Korzystając z rabatu o wartości 2500 zł, można stać się właścicielem tego znakomitego motocykla za kwotę 31 500 zł.

Address to idealny środek miejskiego transportu zarówno dla doświadczonych motocyklistów, jak również początkujących kierowców jednośladów z prawem jazdy kat. B. Swoją przygodę z tym skuterem można rozpocząć już za 7800 zł, oszczędzając 700 zł względem ceny regularnej.

KOMENTARZE