fbpx
A password will be e-mailed to you.

Skorzystaj z okazji i przetestuj kaski z oferty Inter Motors oraz środki Castrol przeznaczone do pielęgnacji motocykla. W Inter Motors w Rumii do najbliższej soboty włącznie stacjonuje nasze Centrum Testowe.

Centrum Testowe? Co to takiego? Wybór kasku nie jest łatwym zadaniem. Każdy ma swoje upodobania, a jak się przekonać, czy dany kask dobrze się sprawdzi przede wszystkim czasie jazdy? Wystarczy skorzystać z możliwości jakie daje Centrum Testowe. Wypożyczacie dostępny kask, wsiadacie na swój motocykl i sprawdzacie czy spełnia wasze oczekiwania. W ofercie znajdują się skorupy różnych typów z oferty: Shark, Shoei, AGV, MDS oraz Ispido.


REKLAMA

Dodatkowo w Centrum Testowym możecie skorzystać z porad dotyczących środków smarnych Castrol oraz wypróbować smary do łańcucha oraz środki do pielęgnacji i czyszczenia motocykla z oferty Castrol Moto.

Centrum Testowe działa w godzinach pracy sklepu – Inter Motors Rumia, ul. Grunwaldzka 69A, w dni robocze od 10.00 do 18.00, a w sobotę od 10.00 do 14.00. Zapraszamy!


REKLAMAREKLAMA
Advertisement


KOMENTARZE

REKLAMA