fbpx
A password will be e-mailed to you.

Najlepszym motocyklowym interkomem roku 2012 został Cardo Scala Rider G9. Zestaw zyskał najwyższą notę w testach i zdobył pięć gwiazdek w ósmej edycji konkursu portalu webBikeWorld.

Testerzy webBikeWorld zwrócili szczególną uwagę na wysoką jakość dźwięku i najbardziej efektywną kontrolę bezpieczeństwa i komfortu podczas jazdy oferowaną przez G9. Docenili także dodatkowe możliwości, jakie daje użytkownikom serwis internetowy dedykowany systemom łączności Scala Rider. Na platformie społecznościowej użytkownicy Scala Rider G9 mogą nie tylko konfigurować parametry, czy aktualizować oprogramowanie z poziomu PC, ale np. parować słuchawki on-line czy wysyłać zaproszenia do wspólnej wyprawy motocyklowej.

Cardo Scala Rider G9 pasuje do niemal wszystkich rodzajów kasków i pozwala na prowadzenie rozmów z kilkoma motocyklistami podróżującymi w grupie. Trzej motocykliści mogą łączyć się w trybie konferencyjnym na odległość do 1,6 km. Zestaw można skonfigurować również dla czterech osób (dwa motocykle – kierowcy i pasażerowie). Dodatkowo funkcja click-to-link umożliwia nawiązanie szybkiego, spontanicznego połączenia przez interkom bez parowania słuchawek.

W większej grupie motocyklistów Cardo Scala Rider G9 umożliwia łączność przez interkom w trybie ”One+8„. Pozwala on na łączność między dziewiątką motocyklistów, którzy wyznaczają jedną osobę do komunikacji z pozostałymi.

Za pośrednictwem słuchawki Scala Rider G9 można również bezpiecznie odbierać podczas jazdy połączenia z telefonu komórkowego. Zestaw dysponuje wbudowanym radiem FM z RDS z pamięcią sześciu stacji. Można podłączyć go do odtwarzacza MP3. W zestawie znajdują się dwa mikrofony dedykowane do kasków otwartych i integralnych.

Interkom Cardo Scala Rider G9 od roku można kupić także w naszym kraju. Jego dystrybutorem jest Kontel Telecom (www. kontel.pl).

KOMENTARZE

Nie ma więcej wpisów