fbpx
A password will be e-mailed to you.

Niestety, w związku z sytuacją pandemiczną, Caballero East River Cup został w tym roku odwołany, ale organizatorzy zapewniają, że wrócą w 2022 roku z jeszcze większym przytupem!

Caballero East River Cup to niezwykły cykl imprez w klimacie Scrambler dla posiadaczy motocykli Fantic Caballero oraz ich przyjaciół. Warunkiem udziału było posiadanie motocykla Caballero, albo zaproszenie od uczestnika CUPu lub East River Enduro.Niestety, cały puchar w tym roku odwołano. Powodem jest oczywiście panująca sytuacja pandemiczna. Organizatorzy nie chcą ryzykować zdrowiem uczestników, a także zmieniać terminów dotychczas zaplanowanych eventów. Cały cykl przeniesiono na rok 2022.

Advertisement

Jednocześnie organizatorzy ujawniają, że tworzą projekt PAPUQ 4.0. Będzie to projekt internetowy i telewizyjny. „Przygotujemy materiały video, w których pokażemy najciekawsze gadżety, jakie wpadną nam w ręce, będziemy testowali motocykle i inne pojazdy jeżdżące, pływające, latające…” – krótko mówiąc: będzie się działo!

„Pokażemy, jak radzić sobie w nietypowych sytuacjach, jak ułatwiać sobie życie. Zabierzemy was na nowe szlaki szutrowe i pokażemy fajne miejsca, a następnie udostępnimy GPXy z tych wycieczek, abyście mogli sami przeżyć te przygody” – dodają.

Advertisement

Organizatorzy nie chcą jednak, by ten rok poszedł na marne. Planują stworzenie kilka imprez, o których poinformują jednak w późniejszym terminie poprzez swoje kanały w social mediach.

Profil ERE Caballero Polska na Facebooku: tutaj

KOMENTARZE
Advertisement