fbpx
A password will be e-mailed to you.

Od 27 września do 4 października mieszkańcy Krakowa głosują na budżet obywatelski. Wśród projektów do głosowania jest również jeden zgłoszony przez środowisko motocyklistów.

Mieszkańcy Krakowa zdecydują, na co zostanie wydanych 4,5 mln zł. Jednym z projektów jest budowa miejskiego placu manewrowego motocyklowo-samochodowego. Ma on pełnić funkcję toru szkoleniowego dla wszystkich kierowców, którzy uczą się jeździć, bądź chcą doskonalić swe umiejętności w prowadzeniu motocykla czy samochodu, a także miejsca imprez motoryzacyjnych.

Świat Motocykli zawsze popiera inicjatywy, które służą poprawie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, dlatego i tym razem zachęcamy krakowian do głosowania właśnie na ten projekt.

Głosować mogą mieszkańcy, którzy w dniu głosowania ukończyli 16 rok życia. Można oddać głos na dwa sposoby: przez zakładkę na stronie www.budzet.krakow.pl bądź osobiście w lokalu wyborczym. Szczegóły na temat głosowania na stronie: www.krakow.pl/127762,artykul,glosowanie_on-line.html.Zobaczcie również instrukcję wideo, jak głosować.

KOMENTARZE