fbpx
A password will be e-mailed to you.

Impreza już na stałe wrosła w świadomość miłośników sportów motorowych, którzy chętnie sprawdzają swoje umiejętności na torze w Poznaniu. W kontrolowanych warunkach mogą oni bezpiecznie przećwiczyć pokonywanie zakrętów, wypróbować przyczepność pojazdu przy różnych czasami bardzo wysokich prędkościach czy zmierzyć czas na szybkiej prostej, czyli krótko mówiąc bezpiecznie doświadczyć wielkich emocji. Każdy z instruktorów może pochwalić […]

Impreza już na stałe wrosła w świadomość miłośników sportów motorowych, którzy chętnie sprawdzają swoje umiejętności na torze w Poznaniu. W kontrolowanych warunkach mogą oni bezpiecznie przećwiczyć pokonywanie zakrętów, wypróbować przyczepność pojazdu przy różnych czasami bardzo wysokich prędkościach czy zmierzyć czas na szybkiej prostej, czyli krótko mówiąc bezpiecznie doświadczyć wielkich emocji.

Każdy z instruktorów może pochwalić się imponującym doświadczeniem w prowadzeniu motocykli. Speed Day to nie tylko rwące R1, GSX-R czy RR-ki, to także klasyczne GS-y, Gold-Wingi czy 125-tki. By wziąć udział w wydarzeniu, nie trzeba być posiadaczem sportowej maszyny. Każdy motocyklista znajdzie tu coś co wniesie wiele do jego motocyklowego doświadczenia, a instruktorzy zwrócą uwagę na ważne kwestie oraz wyeliminują błędy i złe nawyki.

”Firma Bridgestone jest znaną marką w sportach motocyklowych, a jej opony cieszą się dużą popularnością wśród uczestników naszych imprez. Jestem przekonany, że dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu lidera branży oponiarskiej, wielu naszych uczestników zwiększy swoje umiejętności w zakresie bezpieczeństwa jazdy„ – mówi Jacek Molik, instruktor Speed Day.

Kolejne spotkania w ramach imprezy Speed Day 2016 odbędą się w dniach:

11-12 oraz 18-19 kwietnia,

9-10 i 19-20 maja,

13-14 i 27-28 czerwca,

11-12, 18-19 oraz 25-26 lipca,

4-5, 11-12, 18-19 i 25-26 sierpnia,

5-6 i 15-16 września,

oraz 3-4 i 13-14 października br.

KOMENTARZE