fbpx
A password will be e-mailed to you.

Znany aktor i fan motocykli, Bogusław Linda, jeździ teraz customem „69”, który kupił w amerykańskiej firmie Fireweed Inc.

Model ”69„ Bogusława Lindy to motocykl miejski zbudowany na bazie Harleya-Davidson Sportster 1200. Jego przeznaczeniem jest codzienna jazda miejska z maksymalną wygodą, dynamiką i elastycznością.

Model ”69„, sygnowany numerem startowym, dał początek nowej, miejskiej linii custom motocykli Fireweed Inc. Charakteryzuje go minimalistyczny design i lekkość wykonania. Jest szybki, zwrotny, sprytny i niezwykle wygodny. Doskonale sprawdzi się jako pojazd na wielkomiejskie korki, a jego jaskrawy kolor zapewni widoczność z daleka. To motocykl dla mężczyzny z klasą, idealnie pasuje do osobowości Bogusława Lindy – mówi Thomas Ryżewski, jeden z twórców motocykli Fireweed Inc.

Fireweed Inc., który niedawno otworzył pierwszy Garaż w Polsce (Warszawa, ul. Bema 65), specjalizuje się w customingu motocyklowym, docenionym pierwszą nagrodą podczas CHICAGO BIKE SHOW. Ręcznie produkowane części, siodła, sakwy i manetki są odniesieniem do stylizacji typu ”old school„.

KOMENTARZE

Nie ma więcej wpisów