fbpx
A password will be e-mailed to you.

Oferta w sklepie Louis nieustannie się rozrasta, także w grupie produktów do pielęgnacji motocykli. W sprzedaży znajdują się zarówno całkowicie nowe specyfiki, jak i znane już środki, z odświeżoną formułą. Podzielono je na kilka segmentów, tak by łatwiej było odnaleźć właściwy produkt. Znajdziemy tu zarówno środki do czyszczenia i konserwacji, jak również całą gamę olejów. 

Louis Care

Louis Care to segment, w którym znajdziemy wszelkiego rodzaju środki do czyszczenia i pielęgnacji zarówno motocykla, jak i niezbędnego wyposażenia kierowcy. W ofercie nie brakuje chociażby funkcyjnych środków do prania odzieży motocyklowej czy ściereczek przeznaczonych do bezpiecznego czyszczenia wizjera kasku. 

Advertisement

Wszyscy szukający odpowiedniego produktu do bezpiecznego mycia motocykla z pewnością zainteresują się wyjątkowym środkiem w żelu. To specyfik, który wyczyści cały jednoślad, a jego unikalna, żelowa formuła sprawia, że jest on niezwykle wydajny. Dobrze przylega do powierzchni i nie spływa z niej, co znacznie ułatwia czyszczenie nawet najsilniejszych zabrudzeń.

 

Sprawdź produkt: Louis Gel Cleaner

Po umyciu jednośladu warto dodatkowo zadbać o jego łańcuch. W ofercie Louis znajduje się specjalistyczny środek, który jednocześnie czyści i odtłuszcza ten element motocykla, rozpuszczając olej, smar i inne silnie przylegające zabrudzenia. Specyfik przeznaczony jest do łańcuchów typu O-, X- i Z-ring.

Sprawdź produkt: Louis Chain Cleaner

Louis Tech

Marka własna Louis Tech powstała po to, by jeszcze bardziej ułatwić motocyklistom konserwację i naprawę jednośladów. W bogatej ofercie znajdują się uniwersalne smary, płyny chłodnicze lub hamulcowe, a także środki do czyszczenia układu paliwowego. Bardziej wymagający na pewno będą zadowoleni z dostępności silikonów w sprayu i pasty miedzianej.

Niezwykle wysoką popularnością wśród motocyklistów cieszy się również środek do oczyszczania układu hamulcowego. Jest to produkt umożliwiający łatwe czyszczenie i odtłuszczanie elementów układu hamulcowego, sprzęgła i skrzyni biegów, a także gaźników czy pomp wtryskowych. Środek ten usuwa olej, smar i płyn hamulcowy, jak również – bez większego wysiłku i w krótkim czasie – rozpuszcza nawet silnie przylegające zabrudzenia. Ponadto wiąże pył z klocków hamulcowych, nie pozostawiając przy tym osadów, a do tego szybko schnie.

Sprawdź produkt: Louis Brake Cleaner

Wśród dostępnych produktów warto też zwrócić uwagę na spray do cięgna Bowdena. Zapewnia on trwałe i niezawodne zabezpieczenie i smarowanie wszelkich cięgien (także tych z wkładką PTFE). Dzięki bardzo dobrym właściwościom i konsystencji możliwe jest jego równomierne rozprowadzanie.

 

Sprawdź produkt: Louis Cable Lube Spray

Louis Oil

W ofercie Louis znajduje się także szeroka gama olejów, zarówno do silników, jak i skrzyń biegów oraz układów zawieszenia. Uwagę motocyklistów z pewnością zwróci częściowo syntetyczny olej silnikowy Procycle 4T 10W-40 o specyfikacjach API SN (przewyższa API SC do SM) oraz JASO T 903:2016 MA2. Ten wielosezonowy olej, stworzony na bazie częściowo syntetycznych olejów bazowych, można z powodzeniem stosować przez cały rok.

 

Sprawdź produkt: Louis Procycle 4T Oil 10W40

Zadowoleni będą też szukający całorocznego oleju opracowanego specjalnie w celu spełniania wymagań nowoczesnych czterosuwowych silników motocyklowych o wysokiej mocy. Powinni oni sięgnąć po olej silnikowy Louis Oil 10W-30 o specyfikacjach API SM (przewyższa API SC do SL) oraz JASO T 903:2006 MA2. Ten wielosezonowy olej opracowano również  na bazie częściowo syntetycznych olejów bazowych.

 

Sprawdź produkt: Louis Oil 10W30

Tak bogata oferta produktów, a także niezwykle konkurencyjne ceny sprawiają, że każdy – nawet najbardziej wymagający motocyklista – znajdzie w sklepie Louis coś dla siebie.

KOMENTARZE