fbpx
A password will be e-mailed to you.

Plecak i ochraniacz kręgosłupa w jednym. Wyjątkowe połączenie, które zapewnia doskonały poziom bezpieczeństwa, redukując nawet 93 proc. siły uderzenia. Kultowy plecak Boblbee jest trwały, niezawodny i zbudowany z myślą o wytrzymałości.

Advertisement

Plecak i ochraniacz kręgosłupa w jednym

Zapraszamy na film o najlepszym plecaku motocyklowych zrealizowanym przez najgorszą szafiarkę w sieci, czyli Andrzeja! Simpson jest fanem marki Boblbee, która teraz ma nową, dziwną nazwę. Produkty pozostały bez zmian horendalnie drogie i jednocześnie nietuzinkowe! Plecak możecie obejrzeć pod adresem:www.imready.euI'M Inter Motors

Opublikowany przez Świat Motocykli Poniedziałek, 20 lipca 2020

Niezwykle stylowy i wykonany z wielką dbałością o szczegóły. To nie jest zwykły plecak! To jednocześnie najwyższej klasy ochraniacz pleców z poziomem ochrony (Certyfikat CE 16210-2 poziom 2). Spełnia najwyższe wymagania i zachowuje wszystkie właściwości w temperaturach od -30°C do +60°C. Przede wszystkim chroni ciebie, ale także twój wartościowy sprzęt, który transportujesz: laptop, sprzęt audio/video czy inna elektronika będą teraz tak samo bezpieczne, jak Ty!

Boblbee. Same zalety!

Jego unikalny kształt to nie tylko doskonały wygląd, który ma go wyróżniać. Projekt jest doskonale przemyślany. Poza ochroną pleców zapewnia również doskonałe podparcie lędźwiowe. Główna komora ładunkowa znajdująca się powyżej linii lędźwiowej oraz zapewnienie stabilnego podparcia w pasie, daje dużą swobodę ruchu bez obawy o utratę równowagi.

Boblbee

Advertisement

Plecak dostępny jest w wersji 20L – dedykowany dla osób o wzroście 145-175 cm oraz w wersji 25L przeznaczony dla osób o wzroście 155 do 195 cm. Dlatego trzeba go wymierzyć jak ochraniacz pleców od 7 kręgu kręgosłupa do kości ogonowej, nie zasłaniając tych dwóch punktów w pozycji wyprostowanej. Wiele zależy od indywidualnych cech anatomicznych. Polecany do jazdy na motocyklu, rowerze a nawet snowboard, czy na nartach.

Oferowany jest w kolorach: biały, czarny, żółty, pomarańczowy, szary i khaki. Do plecaków dostępny jest szereg akcesoriów. Produkt znajdziesz na imready.eu oraz w nowym salonie Liberty Motors w Piasecznie.

>> c<<

Model GTX 25L, cena w zależności od koloru: 1254 zł – 1372 zł
Model GTX 20 L, cena w zależności od koloru: 1120 zł – 1220 zł

 

KOMENTARZE