fbpx
A password will be e-mailed to you.

BMW zamierza nie tylko powiększyć ofertę jednośladów napędzanych prądem ale także zastanawia się nad zmniejszeniem ich cen! czy to wystarczy byśmy przesiedli się na „bateryjki”?

Jak twierdzi marka elektryczne pojazdy w tym motocykle i skutery to nieunikniona przyszłość. Dostrzegając to producent inwestuje niemałe środki i starania w rozwój takich właśnie jednośladów.

Pod koniec zeszłego roku BMW pokazało model eRR, czyli elektrycznego superbike. Obecnie w ofercie marki znajduje się także skuter C Evolution. Jego głównym problemem, zresztą jak i innych elektryków, jest jednak cena.

BMW w końcu dostrzegło ten fakt i planuje wypuścić na rynek tańszą wersji tego jednośladu. Na razie oczywiście nie podano żadnych szczegółów technicznych czy samej ceny kolejnego elektryka z Bawarii.

Advertisement

Warto wspomnieć, że jak twierdzą plotki to nie koniec eksperymentów z prądem w wykonaniu marki. Po ciuchu mówi się o reaktywacji modelu C1. Skuter z dachem miałby wrócić na rynek i to właśnie w bardziej ekologicznej wersji.

KOMENTARZE