BMW zamierza nie tylko powiększyć ofertę jednośladów napędzanych prądem ale także zastanawia się nad zmniejszeniem ich cen! czy to wystarczy byśmy przesiedli się na „bateryjki”?

Jak twierdzi marka elektryczne pojazdy w tym motocykle i skutery to nieunikniona przyszłość. Dostrzegając to producent inwestuje niemałe środki i starania w rozwój takich właśnie jednośladów.

Pod koniec zeszłego roku BMW pokazało model eRR, czyli elektrycznego superbike. Obecnie w ofercie marki znajduje się także skuter C Evolution. Jego głównym problemem, zresztą jak i innych elektryków, jest jednak cena.

BMW w końcu dostrzegło ten fakt i planuje wypuścić na rynek tańszą wersji tego jednośladu. Na razie oczywiście nie podano żadnych szczegółów technicznych czy samej ceny kolejnego elektryka z Bawarii.

Warto wspomnieć, że jak twierdzą plotki to nie koniec eksperymentów z prądem w wykonaniu marki. Po ciuchu mówi się o reaktywacji modelu C1. Skuter z dachem miałby wrócić na rynek i to właśnie w bardziej ekologicznej wersji.

KOMENTARZE

REKLAMA