fbpx
A password will be e-mailed to you.

Mistrzowski team wyścigowy BMW Sikora Motorsport przygotowuje się do sezonu 2014, aby znów skutecznie walczyć o tytuły w WMMP i Alpe Adria Championship.

BMW Sikora Motorsport w tym roku przystąpi do ataku w nieco powiększonym składzie. Ireneusz Sikora #11, Michal Filla #55, Bartek Wiczyński #6 (dołączył do teamu w tym sezonie), Jerzy Berger #37 oraz Richard Balcar #76 to piątka szybkich zawodników, którzy będą walczyli o zwycięstwa w pełnym cyklu Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski i Alpe Adria Championship w klasach Superbike i Superstock 1000. W tym roku zespół postara się również udowodnić, że jest szybki nie tylko na krótkim dystansie, biorąc udział w prestiżowym wyścigu długodystansowym w Bol D’or.

Już za kilka dni cały team rozpocznie intensywne przygotowania do sezonu 2014 trenując na zagranicznych torach wyścigowych. W tym roku zawodnicy będą mieli do dyspozycji zupełnie nowe, potężne maszyny BMW S 1000 RR HP4, przygotowane wyłącznie z myślą o wyścigach motocyklowych.

Motocykliści BMW Sikora Motorsport nigdy nie lekceważyli swoich rywali i wiedzą, że nie przyjdzie im łatwo sięgnąć po najcenniejsze trofea, jednak wszyscy wierzą, że pakiet jakim obecnie dysponuje zespół, powinien tę drogę do sukcesu ułatwić.


REKLAMAREKLAMA


Więcej informacji na temat zespołu na oficjalnej stronie zespołu na Facebooku: https://www.facebook.com/BmwSikoraMotorsport

KOMENTARZE


REKLAMA