fbpx

Marzysz o przejechaniu się nowym supersportem spod znaku RR? A może sam latasz na sportach BMW i masz ochotę sprawdzić swoje umiejętności, albo po prostu spotkać z fanami marki? Nadarza się ku temu świetna okazja! Już w dniach 8,9 maja odbędzie się 8. już edycja RR Days na torze w Brnie!


REKLAMA

Tor Brno, raj dla motocyklistów

Tak naprawdę tor w Brnie nazywa się Masaryk Circuit i pochodzi od nazwiska pierwszego prezydenta Czechosłowacji Tomasa Masaryka. Historia obiektu sięga roku 1930, gdy nitka wiodła po okolicach Brna i miała łączną długość 31 kilometrów! Obecna konfiguracja powstała w drugiej połowie lat 80. i szybko wpisała się na stałe w kalendarz Mistrzostw Świata. Tor charakteryzuje bardzo szeroka nitka i przyczepny asfalt. Organizowane są tam regularnie track day dla motocyklistów.

Bezpieczeństwo to podstawa!

Pamiętaj: jazda na torze wyścigowym  jest niebezpieczna i robisz to na własną odpowiedzialność. Zostaniesz wpuszczony na tor jedynie w odpowiednim ubiorze. Kask integralny z zapięciem typu podwójne D,  jednoczęściowy skórzany kombinezon z ochraniaczami (skórzana kurtka i spodnie z ochraniaczami są również dopuszczone), skórzane rękawiczki i buty są bardzo zalecane.

tor brno

Zaproszenie jest skierowane nie tylko do posiadaczy motocykli sportowych i miłośników serii S. Właściciele maszyn turystycznych, turystyczno-sportowych, a także motocykli typu naked wszystkich marek również są mile widziani. Przygotowano dla Was specjalną grupę, w której w bezpiecznych warunkach zamkniętego obiektu będziecie w stanie sprawdzić możliwości swoje oraz swoich maszyn. Na miejscu czeka mnóstwo dodatkowych atrakcji wykraczających poza standardy typowych imprez torowych! Możesz przyłączyć się na jeden, lub na dwa dni!

CENY

Opłata startowa za 1 dzień: 195 Euro należy uiścić kartą kredytową podczas rejestracji.
Opłata startowa za 2 dni: 360 Euro należy uiścić kartą kredytową podczas rejestracji.

Opłata za uczestnictwo obejmuje:

  • 6 x 20 minut jazdy na torze wyścigowym z własnym motocyklem.
  • Testowanie S 1000 RR * w ciągu 1 z 6 lub 12 miejsc na torze wyścigowym (jeśli zarejestrowany przez 2 dni). Pamiętaj, że ponosisz pełną odpowiedzialność za testowany motocykl i będziesz musiał podpisać dokument odpowiedzialności.
  • Posiłek: śniadanie, obiad i kolacja (kolacja tylko w dniu 1)
  • Napoje
  • Mierzenie czasu (musisz zapłacić kaucję za transponder na miejscu)

* Ze względu na ograniczoną liczbę dostępnych motocykli testowych nie możemy niestety zagwarantować, że będziesz w stanie wykonać jazdę próbną. Uzupełnimy dostępne miejsca zgodnie z rejestracją.

Opłata za uczestnictwo nie obejmuje:

  • Kosztów dojazdu
  • Zakwaterowania
  • Dodatkowego wyżywienia
  • Depozytu transpondera (15 EUR)

Weź udział w imprezie i zarejestruj się już teraz pod tym linkiem!

 

KOMENTARZE

REKLAMA