fbpx
A password will be e-mailed to you.

Na powierzchni 14 500 m2 stworzono miejsce dla entuzjastów motoryzacji klasy premium. Motocykle i samochody BMW oraz ekskluzywne auta Rolls-Royce i Alpina rozpalą emocje każdego miłośnika dwóch i czterech kółek. Specjalnie dla motocyklistów przygotowano również ofertę oryginalnej odzieży i akcesoriów BMW. To wszystko znajdziecie pod jednym dachem w salonie BMW Auto FUS, gdzie ostatnio wybrał się Simpson.

Salon samochodowo-motocyklowy BMW Auto FUS to jeden z największych dealerów marki BMW w Polsce. Na terenie dużego obiektu, oprócz dwóch salonów sprzedaży pojazdów nowych i używanych, znajduje się również autoryzowany serwis jednośladów niemieckiego producenta.

Największą atrakcję dla motocyklistów stanowi strefa BMW Heritage, której centralnym punktem jest odrestaurowany egzemplarz BMW R 3 z 1936 roku. Jeśli oglądaliście ostatni film z nowym BMW R18 w roli głównej, to z pewnością zauważycie elementy wspólne obu motocykli. To właśnie klasyczne R3 zdobyło najwięcej uwagi Simpsona, który jakiś czas temu odwiedził salon.

 

Co znajdziemy w BMW Auto FUS?

W salonie BMW Auto FUS na ul. Ostrobramskiej 73 w Warszawie nie mogło zabraknąć nowych wersji modelu R nine T na rok 2021 oraz R 1250 GS w limitowanej edycji na 40-lecie serii GS.

To jednak nie wszystko, co dealer przygotował dla motocyklistów. W BMW Auto FUS znajdziecie również:

  • Usługę pojazdu zastępczego. Jeśli zostawiłeś pojazd w warsztacie BMW Auto FUS i nadal chcesz pozostać w pełni mobilny możesz skorzystać z usługi pojazdu zastępczego.
  • Jazdy próbne wybranym modelem. Jeśli chcesz przetestować konkretny motocykl przed zakupem lub po prostu chcesz poznać różnicę, którą robią motocykle BMW, to Auto FUS użyczy ci motocykla na jazdę próbną.
  • Usługa odbioru i dostawy. Jeśli nie możesz dostarczyć lub odebrać motocykla do/z warsztatu, możesz skorzystać z usługi transportu oferowanego przez BMW Auto FUS.
  • Ubezpieczenie. W BMW Auto FUS możesz wykupić ubezpieczenie BMW Motorrad dla wszystkich marek. O wycenę możesz poprosić bez zobowiązań.
  • Serwis w BMW Auto FUS zajmuje powierzchnię ponad 200 metrów kwadratowych. Dealer twierdzi, że ma na swoim pokładzie jednego z najlepszych mechaników w Polsce. W ramach serwisu można wykonać m.in. specjalistyczny serwis motocykli BMW i montaż opon wraz z wyważeniem.
  • W BMW Auto FUS możesz skorzystać również z usługi finansowania i leasingu, a także kupić oryginalne części, akcesoria i opony motocyklowe.

Więcej informacji o ofercie i usługach salonu BMW Auto FUS znajdziecie na oficjalnej stronie dealera.

KOMENTARZE