fbpx
A password will be e-mailed to you.

BMW nie przestaje zaskakiwać swoich klientów. Tym razem koncern z Bawarii przygotował atrakcyjną ofertę leasingu na swoje flagowe modele z linii R nineT. Co wyróżnia te maszyny spośród innych?

R nineT Scrambler – zrównoważony i oryginalny

Motocykl gwarantuje wielką radość z jazdy i masę niesamowitych wrażeń. R nineT Scrambler skutecznie łączy mocny wygląd scramblera z wygodną pozycją za sterami. Maszyna jest zrównoważona i oryginalna. 

Advertisement

Do tego każdy miłośnik jednośladów może zaprojektować go według własnego uznania. Możesz wybrać spośród czterech wariantów kolorystycznych i skorzystać z bogatego katalogu akcesoriów. Dzięki temu Twój R nineT będzie odzwierciedleniem twojego stylu życia. 

Zoptymalizowany silnik spełniający normy Euro 5

Silnik typu bokser od dawna jest ikoną BMW, dlatego niemieccy inżynierowie nieustannie go rozwijają. Nie inaczej jest w przypadku Scramblera. Nowe pokrywy głowic cylindrów i korpus przepustnicy podkreślają oryginalność. To samo można powiedzieć o zbiorniku i osłonie chrap. 

W tym modelu każdy element jest odpowiednio przemyślany i dostosowany. Optymalizacji poddano także krzywą mocy i momentu obrotowego. Zwiększenie ich w zakresie 4000-6000 obrotów na minutę pozwoliło zapewnić motocyklowi odpowiednie osiągi, a użytkownikowi niesamowitą przyjemność z jazdy.

Najpierw jazda testowa, później zakup

Zanim zdecydujesz się na zakup, możesz bez problemu umówić się na jazdę testową jednym z sześciu modeli R nineT. Wystarczy wypełnić formularz na stronie https://www.bmw-motorrad.pl/pl/news/RnineT_takze_dla_klientow_indywidualnych.html – tam wybierasz interesujący cię model motocykla, podajesz swoje dane oraz wskazujesz preferowanego sprzedawcę. Później pozostaje tylko czekać na kontakt ze strony BMW celem umówienia szczegółów.

R nineT – ile trzeba zapłacić?

Maszyna R nineT Scrambler w standardowym wyposażeniu kosztuje obecnie 58 100 zł. Dla klientów indywidualnych przygotowano jednak bardzo atrakcyjną ofertę leasingową. W ramach programu BMW 3ASY RIDE klient zapłaci za model R nineT Scrambler jedynie 722 zł brutto miesięcznie. 

Advertisement

Atrakcyjna oferta leasingowa jest także dostępna dla innych maszyn z serii R nineT. W przypadku nowego modelu R nineT kwota miesięcznego leasingu rośnie do 839 zł brutto miesięcznie. W ofercie są także modele R nineT Pure (792 zł brutto/m-c) oraz nowy R nineT Urban G/S (749 zł brutto/m-c). 

Przy każdej z tych ofert okres leasingu wynosi 36 miesięcy, a wpłata własna wynosi 33% ceny motocykla. Wszelkie dodatkowe informacje uzyskasz u swojego dealera. Lista dostępna na stronie www.bmw-motorrad.pl.

 

KOMENTARZE

Advertisement