fbpx
A password will be e-mailed to you.

Zakup nowego motocykla to dla wielu osób spełnienie marzeń, które niestety bywa kosztowne. Czasem jednak warto zaszaleć, tym bardziej, gdy trafimy na tak korzystne warunki finansowania, jakie proponuje BMW Motorrad Polska.

Bardzo popularnym sposobem na zdobycie nowego motocykla jest jego leasingowanie. To najwygodniejsza i najbezpieczniejsza droga do stania się posiadaczem nowego sprzętu. Tym razem BMW postanowiło pójść o krok dalej i zaproponowało swoim klientom totalnie odjechaną ofertę na leasing motocykli BMW F 850 GS oraz F 850 GS Adventure w leasingu 100%, a same motocykle dostępne są już od raty 390 zł netto. Brzmi zachęcająco, prawda?

Kalkulator rat

Dlaczego nowy motocykl?

Zakup motocykla i jego obecność w firmie da Ci spore możliwości i jeszcze większe oszczędności. Przede wszystkim oszczędność czasu – od teraz nie będziesz go tracić na postoje w korkach. Poza tym oszczędność pieniędzy – motocykl to bardzo ekonomiczny pojazd, który zawsze dowiezie Cię na miejsce, a przy tym pozwoli Ci się zrelaksować, a to bez wątpienia klucz do utrzymywania dobrego samopoczucia.

BMW_F 850 GS_profil

Po ciężkim tygodniu spędzonym w firmie, dzięki motocyklowi, masz również możliwość wyrwania się z miejskiego zgiełku i wyruszenia przed siebie bez żadnych ograniczeń – tak wygląda szczęście!

Finansowanie motocykli BWM Motorrad Polska 

Nie musisz się niczym przejmować ponieważ leasingując motocykl, płacisz tylko za rzeczywiste użytkowanie, a po zakończeniu okresu leasingowego możesz przecież wymienić swój motocykl na nowszy model! 

BMW F 850 GS. Naprawdę warto!

BMW F 850 GS to jeden z tych motocykli, w których jesteś w stanie zakochać się już po pierwszych przejechanych metrach. Zapewni masę wrażeń i radości nie tylko podczas krajowych podróży po drogach asfaltowych, ale spełni też wyśrubowane oczekiwania globtroterów, którzy jak ognia unikają szosy. Świetne zawieszenie, dynamiczny silnik, wysoki komfort jazdy i najnowsze technologie sprawiają, że jazda tym sprzętem to czysta przyjemność. Poza tym BMW Motorrad Polska oferuje całą masę akcesoriów, dzięki którym jazda oraz podróże stają się łatwiejsze, przyjemniejsze, a sam sprzęt wygląda jeszcze bardziej „adventurowo”!

PIERWSZY W KLASIE – BMW F 850GS – nasz test!

 

KOMENTARZE