fbpx
A password will be e-mailed to you.

Wspaniałe krajobrazy, piękne drogi i mega impreza! Kolejna edycja motocyklowego święta fanów oraz użytkowników BMW już za nami. Tegoroczny zlot w Garmisch-Partenkirchen był szczególny – w Niemczech spotykaliśmy się już 18-ty raz!

Na uczestników imprezy czekało wiele atrakcji: były pokazy stuntu, driftu, próby enduro czy beczka śmierci, która zawsze robi takie samo, piorunujące wrażenie! Wieczorem wszyscy mogli się spotkać w ogromnym namiocie i tańczyć do rytmów muzyki granej ze sceny, a później napić się dobrego niemieckiego piwa – BMW Motorrad Days to taki mały Oktoberfest. Jeżeli komuś nie odpowiadała muzyka, mógł w ciągu dosłownie chwili zmienić miejsce i udać się pod scenę „ogniskową” i posłuchać klasycznej muzyki rockowej, albo wręcz udać się do klubu i bawić się razem z DJ-em.
Nie zabrakło również motocykli oraz motocyklistów.

Zagadkowa pogoda i ogromna frekwencja!

Do Garmisch w tym roku przyjechało około 50 tysięcy motocyklistów co jest świetnym wynikiem – tym bardziej, że od samego początku pogoda płatała figle. Całe szczęście nie rozpadało się na dobre i można było cieszyć się atrakcjami przygotowanymi przez organizatorów oraz wspaniałymi, pięknymi drogami! W tym roku na zlot fanów BMW również udaliśmy się na dwóch kołach. Dobrze jest wybrać się z całą ekipą i po prostu pojeździć.

Jest jeszcze jeden aspekt, którego nie możemy przemilczeć! BMW Motorrad Days to impreza, na którą ściągają ludzie z całego świata żeby przede wszystkim dobrze się bawić. Spotkaliśmy ludzi z Maroka, Indii, Malezji, Chin czy Stanów Zjednoczonych. To wspaniałe spotkanie „kumpli”, na którym każdy będzie czuć się dobrze. Bez znaczenia jakim motocyklem BMW jeździsz i ile kosztuje. Nawet jeżeli wybierzesz się innym motocyklem niż BMW, nikt w Garmisch nie będzie mieć z tym problemu – zlot miłośników BMW jest daleki od nadęcia i niepotrzebnych napinek i ten akcent dla mnie osobiście jest niezwykle ważny. Przecież wszyscy należymy do tej samej, motocyklowej rodziny!

BMW Motorrad Days to jeden z tych punktów na motocyklowej mapie świata, na której musisz się pojawić. Atmosfera i organizacja jest niespotykana na skalę całego świata. Jeżeli do tego dorzucimy motocykle BMW, otrzymamy wzór na spędzenie wspaniałego wakacyjnego weekendu!

KOMENTARZE