fbpx

BMW postanowiło przedstawić swoją nową serię maszyn. Zaczynamy od koncepcyjnego Stunt G 310, który jest zapowiedzią drogowych motocykli na bazie silnika o pojemności 310 ccm.

Z niecierpliwością czekaliśmy na kolejne doniesienia o tych motocyklach. Wszyscy bowiem są bardzo ciekawi tego, jak potoczyła się współpracy BMW i indyjskiego TVS. W końcu w Brazylii pokazano właśnie stunterską wersję 300-tki. Co ciekawe nad detalami i przystosowaniem motocykla do stuntu pracował sam Chris Pfeiffer.


REKLAMA

BMW Stunt G 310, jak się zapewne domyślacie, napędzany jest jednocylindrowym silnikiem o pojemności 310 ccm. Mimo długiego wahacza motocykl ma dość mały rozstaw osi. Ciekawym rozwiązaniem jest poprowadzenie tłumika pionowo tuż przy tylnym amortyzatorze. To rozwiązanie podobno powoduje, ze motocyklem jeszcze łatwiej się manewruje podczas wykonywania trików.

Trzeba przyznać, że koncepcyjna zapowiedź platformy K3 jest co najmniej ciekawa. Teraz czekamy na produkcyjne, drogowe wersje z tym silnikiem oraz na sprawdzenie jak się tym jeździ!

KOMENTARZE


REKLAMA

Polecane artykuły
Już wiemy jak będzie wyglądał najnowszy turystyk ze stajni Pomarańczowych.…
Zgodnie z wcześniejszymi plotkami doczekaliśmy się tańszej i mniej ?wypasionej?…