fbpx
A password will be e-mailed to you.

Tadeusz „Taddy” Błażusiak, jeden z najlepszych motocyklistów świata specjalizujących się w endurocrossie, ma na koncie wygrane we wszystkich największych zawodach Enduro Extreme na świecie.REKLAMA Aż pięciokrotnie triumfował w słynnym austriackim Erzbergrodeo (Red Bull Hare Scramble), wywalczył też złoty medal Igrzysk Sportów Ekstremalnych X-Games 2011, jest dwukrotnym Mistrzem Świata SuperEnduro. REKLAMAREKLAMA 4 listopada Tadek ponownie wspiął […]

Tadeusz „Taddy” Błażusiak, jeden z najlepszych motocyklistów świata specjalizujących się w endurocrossie, ma na koncie wygrane we wszystkich największych zawodach Enduro Extreme na świecie.


REKLAMA

Aż pięciokrotnie triumfował w słynnym austriackim Erzbergrodeo (Red Bull Hare Scramble), wywalczył też złoty medal Igrzysk Sportów Ekstremalnych X-Games 2011, jest dwukrotnym Mistrzem Świata SuperEnduro.


REKLAMAREKLAMA


4 listopada Tadek ponownie wspiął się na górę Erzberg jednak tym razem zasiadł za kierownicą Mitsubishi Evo 9. Góra będąca areną Erzbergrodeo nie jest dla Tadka niczym nowym. Polak wygrał tę prestiżową imprezę hard enduro już 5 razy, ale wjeżdżanie na Erzberg na czterech kołach to coś zupełnie innego.

KOMENTARZE


REKLAMA