fbpx
A password will be e-mailed to you.

Po pięciu eliminacjach Tadek Błażusiak otwiera tabelę z wynikiem 279 pkt., kolejny w stawce jest David Knight (240pkt.), a za nim Jonny Walker (204pkt.). Zawodnik ORLEN Team jest w znakomitej formie. W tym roku nowotarżanin już trzykrotnie udowodnił, że nie ma sobie równych, zwyciężając w Liverpoolu (Wielka Brytania), Belo Horizonte (Brazylia) oraz Barcelonie (Hiszpania), a […]

Po pięciu eliminacjach Tadek Błażusiak otwiera tabelę z wynikiem 279 pkt., kolejny w stawce jest David Knight (240pkt.), a za nim Jonny Walker (204pkt.). Zawodnik ORLEN Team jest w znakomitej formie. W tym roku nowotarżanin już trzykrotnie udowodnił, że nie ma sobie równych, zwyciężając w Liverpoolu (Wielka Brytania), Belo Horizonte (Brazylia) oraz Barcelonie (Hiszpania), a dodatkowo dwa razy zdobywając drugie miejsce w Łodzi i Guadalajara (Meksyk).

Na francuskim torze będziemy mieli również okazję kibicować Pawłowi Szymkowskiemu, adeptowi Akademii ORLEN Team, który wystartuje w klasie Junior. Paweł ma na swym koncie 74 pkt. co daje mu czwarte miejsce ex aequo z Magnusem Thorem. Liderem jest Giacomo Redondi (176 pkt) przed Jamie Maccanny’m (101) i Andreas’em Linusson’em (95pkt).


REKLAMAREKLAMA


Wyniki klasyfikacji łącznej po pięciu rundach Prestige Class FIM SuperEnduro World Championship
1.Taddy Błażusiak (KTM) 279 pkt2. David Knight (Sherco) 240 pkt. 3. Jonny Walker (KTM) 204 pkt. 4. Alfredo Gomez (Husqvarna) 188 pkt. 5. Joakim Ljunggren (Husqvarna) 175 pkt.
Więcej informacji na www.orlenteam.pl

KOMENTARZE


REKLAMA