fbpx
A password will be e-mailed to you.

Black Friday? W Ducati jest Red Friday! To najlepszy czas, aby skorzystać z niepowtarzalnych okazji. W dniu 25 listopada 2022 roku odwiedź dealera Ducati i skorzystaj z atrakcyjnych rabatów.

Warto pamiętać, że promocja obejmuje wybrany asortyment odzieży, który może różnić się w zależności od stacji dealerskiej.

Listę dealerów w całym kraju znajdziecie tutaj.

Dla prawdziwych Łowców Okazji Ducati przygotowało coś specjalnego! Tylko do końca bieżącego roku wraz z nowym Scramblerem Icon, Icon Dark i Urban Motard otrzymasz promocyjny pakiet korzyści serwisowych obejmujący bezpłatne przeglądy w ciągu dwóch lat.

Kultowy Scrambler może być Twój niemal natychmiast, a w dodatku z pakietem atrakcyjnych korzyści. Motocykle z rocznika 2022, standardowo objęte czteroletnią gwarancją bez limitu kilometrów, tylko teraz dostępne są z dwuletnim pakietem bezpłatnych przeglądów. Oznacza to, że przez dwa lata od daty zakupu nie musisz martwić się o koszty standardowych przeglądów swojego motocykla w autoryzowanym serwisie Ducati. W ten sposób możesz zaoszczędzić nawet 2500 złotych!

Dowiedz się więcej o promocji na Scramblery

KOMENTARZE