fbpx
A password will be e-mailed to you.

W listopadzie odbędzie się cykl szkoleń produktowo-technicznych organizowanych przez Dział Części Motocyklowych Inter Cars SA we współpracy z firmami Exide, Castrol, NGK, Motul, Ohlins oraz Silkolene. Podczas dnia szkoleniowego odbędą się trzy prezentacje: dwóch firm współpracujących oraz tematyczna prezentacja organizatora – Inter Cars SA.

To już trzeci cykl szkoleń pod hasłem BIKE TECH TOUR. Pierwszy z nich odbył się w lutym 2020, a kolejny jesienią 2020 roku. Wiosną tego roku plany szkoleniowe udaremniła sytuacja epidemiczna. Na szczęście obecne przepisy pozwalają na organizację takich wydarzeń w tradycyjnej formie z bezpośrednim kontaktem z prowadzącym. 

Szkolenia odbywać się będą w hotelach konferencyjnych. Dzień szkoleniowy planowany jest w godzinach 9.00-17.00, w tym przerwy kawowe oraz przerwa obiadowa. Dla klientów Rynku Motocyklowego Inter Cars SA udział w szkoleniu wraz z przewidzianym wyżywieniem jest bezpłatny. Wszelkie szczegóły dotyczące spotkań w każdym miast znajdują się w poniższych linkach. 

Szkolenia odbędą się w PoznaniuŁodzi, WarszawieChorzowie i Wrocławiu.

KOMENTARZE