fbpx

16-letni Piotr Biesiekirski ukończył niedzielny wyścig hiszpańskich mistrzostw CIV na piątej pozycji, na torze Motorland Aragon finiszując jako pierwszy z motocyklistów z regionu Walencji i znów imponując tempem.

W mocno obsadzonych zawodach Campeonato Interautonomico de Velocidad w Aragonii w klasie Open 600 wzięło udział ponad czterdziestu zawodników z kilku różnych regionów Hiszpanii. Biesiekirski, choć był jednym z najmłodszych z nich, przez cały weekend utrzymywał się w czołówce, w sobotę sięgając po siódme pole startowe, a w niedzielę ostro walcząc podczas wyścigu.

Biesiekirski

Na piąte miejsce motocyklista ekipy Euvic The Good Racing przebił się widowiskowo w ostatnim zakręcie, finiszując jednocześnie jako pierwszy z zawodników rywalizujących w mistrzostwach Walencji. Po drodze, mimo zaciętej walki, Polak na ostatnim okrążeniu uzyskał swój najlepszy czas wyścigu, uzyskując także rekord w trudnym, drugim sektorze.

– wyjaśnia Piotr Biesiekirski, dosiadający Hondy CBR600RR.

Więcej informacji o Piotrze Biesiekirskim na jego oficjalnym profilu pod adresem Facebook.com/PiotrekBiesiekirskiOfficial .

KOMENTARZE

REKLAMA

Polecane artykuły
Historia wytwarzanych przez Hondę silników o układzie V4 jest bardzo…
Podczas III rundy motocrossowych Mistrzostw Polski Orlen MXMP atmosfera była…