fbpx
A password will be e-mailed to you.

Kupując odzież na motocykl często skupiamy się na takich elementach jak kurtka, spodnie, buty czy kask. Tymczasem równie ważne jest to, co ma bezpośredni kontakt z naszym ciałem – bielizna. Najlepszym rozwiązaniem jest postawienie na sprawdzone produkty polskiego producenta. Taka właśnie jest odzież termoaktywna marki Brubeck. Co warto o niej wiedzieć?

Brubeck – polska marka z ugruntowaną pozycją

Tradycja tkactwa w Polsce ma głębokie korzenie. Firma Brubeck wpisuje się w ten trend i od 2005 roku zajmuje się projektowaniem oraz produkcją termoaktywnej odzieży sportowej i outdoorowej. Produkty tej marki powstają w całości w Zduńskiej Woli. Dzięki temu firma ma pełną kontrolę nad produkcją, co zapewnia jej najwyższą jakość.

Advertisement

Kluczem do sukcesu jest jednak nie tylko jakościowa produkcja, ale też sprawna dystrybucja wytworzonych produktów. W tej dziedzinie Brubeck także znajduje się w ścisłej, europejskiej czołówce. Odzież termoaktywną tej marki można kupić w sklepach w całej Polsce, a także w innych państwach Europy.

Bielizna termoaktywna, czyli „termiczna”?

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak różne są te dwa pojęcia, często używane zamiennie ze sobą. Bielizna termiczna ma jednak zupełnie inne zadanie niż termoaktywna. Jej zadaniem jest bowiem podnoszenie komfortu cieplnego. Szyje się ją z grubych materiałów, które zapobiegają utracie ciepła. Z kolei produkt termoaktywny reguluje temperaturę ciała w czasie aktywności. Dystrybuuje on wilgocią i ciepłem w taki sposób, by zapewnić suchy klimat wokół skóry.Dlatego też marka Brubeck przygotowała kolekcje dostosowane do konkretnej pory roku. Dzięki temu produkty na wiosnę i jesień będą gotowe do dynamicznych zmian warunków atmosferycznych. Nie będziemy więc musieli ubierać się przysłowiową „cebulkę”. Odzież Brubeck na lato zapewnia wentylację i ochronę przed przegrzaniem. Kolekcja na zimę gwarantuje natomiast utrzymanie naturalnego ciepła ludzkiego ciała. Skutecznie izoluje je od niskiej temperatury i chroni przed przemarznięciem.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie bielizny termoaktywnej?

Kupując bieliznę termoaktywną warto więc zwrócić uwagę chociażby na rodzaj materiałów, jakich użyto do produkcji. O funkcjonalności produktów termoaktywnych decyduje odpowiedni dobór przędz oraz zestawienie dzianin. 

W przypadku odzieży motocyklowej będą to dzianiny o dwuwarstwowej strukturze. Dzięki temu mogą one skutecznie odprowadzić wilgoć i utrzymać stałą temperaturę ciała. Gwarantem wysokiego komfortu noszenia jest bielizna bezszwowa. 

Wybierając takie produkty marki Brubeck możemy być spokojni o to, że nic nie będzie nas uwierać oraz nie pozostawi żadnych śladów na skórze. Ponadto, łatwiej będzie nam także zakładać i zdejmować pozostałe elementy motocyklowej odzieży. To dlatego, że kombinezon nie będzie przylegał bezpośrednio do skóry.

Postaw na wysoką jakość – cechy produktu Brubeck

Wybierając produkty termoaktywne marki Brubeck sięgasz po najwyższą jakość wykonania, co przekłada się na komfort ich noszenia. Polski producent zdaje sobie sprawę z tego, jak różne są potrzeby jego klientów. Dlatego przygotował kolekcje ubrań przeznaczone dla różnego stopnia aktywności. Na wybór produktu wpływ ma nie tylko rodzaj podejmowanego wysiłku, ale także warunki zewnętrzne. System klasyfikacji wysiłkowej pozwala więc skutecznie dopasować odzież do potrzeb. O skuteczności produktów marki Brubeck decydują także zastosowane technologie. Firma opracowała osiem autorskich systemów, które sprawdzają się w konkretnych warunkach. Fani jednośladów powinni zwrócić uwagę na odzież z technologią Nilit Breeze. Produkty te są wykonane ze specjalnego mikrowłókna, które posiada właściwości chłodzące i wydajnościowe funkcje wentylacyjne. Tego rodzaju przędza chroni przed promieniowaniem UV. Dzięki temu jazda motocyklem nawet upalne dni będzie bardzo przyjemna, a nasze ciało nie ulegnie przegrzaniu.

Odzież termoaktywna Brubeck – gdzie ją znaleźć?

Produkty marki Brubeck to idealna propozycja zarówno na co dzień, jak i podczas ekstremalnego wysiłku fizycznego. Wysoką jakość odzieży i bielizny zapewniają nie tylko starannie dobrane włókna, ale również nowatorskie technologie zastosowane podczas produkcji. 

Wszystkie produkty polskiej firmy można znaleźć w ich oficjalnym sklepie. Wystarczy kliknąć w link: https://www.brubeck.pl/sklep/produkty/kolekcje-motorcycle

Koszt zakupu produktów termoaktywnych waha się od 70 do 175 złotych. Decydując się na taki zakup, można zapewnić sobie wysoki komfort jazdy – niezależnie od panujących warunków atmosferycznych.

 

KOMENTARZE
Advertisement