fbpx
A password will be e-mailed to you.

Stowarzyszenie Moto-Sekcja otwiera kolejny sezon szkoleń motocyklowych na lubelskim ODTJ. Tradycyjnie już część z nich będzie bezpłatna, jako krok w stronę naszego wspólnego celu – powszechnego zwiększania bezpieczeństwa motocyklistów na polskich drogach. Sprawdź, co musisz zrobić, by wziąć udział w darmowym szkoleniu 7 maja.

Szczegóły dotyczące pierwszego bezpłatnego szkolenia Moto-Sekcji w sezonie 2022 znajdziecie na facebookowej stronie wydarzenia. Są tam opisane zasady ubiegania się o udział – tak, ubiegania się, ponieważ chętnych jest zazwyczaj tak wielu, że organizatorzy muszą dokonać losowania uczestników. Cytujemy listę niezbędnych czynności:

  • Należy polubić profil Moto-Sekcja Motocyklowy Klub Sportowy
  • Zaznaczyć funkcję „OBSERWUJ” na facebookowym profilu Moto-Sekcji
  • Udostępnić PUBLICZNIE to wydarzenie na swoim profilu odznaczając w poście MINIMUM 3 znajome osoby. Prosimy o zmianę ustawień udostępnienia na publiczne przy udostępnianiu tego wydarzenia (jeśli macie ustawiony profil tylko na prywatny)

Następnie należy KONIECZNIE napisać zgłoszenie na adres mailowy: [email protected]

  •  tytuł maila: „07.05.2022 – BEZPŁATNE SZKOLENIE MOTOCYKLOWE”
  • treść maila: imię, nazwisko, numer telefonu oraz miejscowość, z której będziecie jechać
  • ORAZ BARDZO WAŻNE : screen (zrzut z ekranu, zdjęcie ) z udostępnienia tego wydarzenia z waszego profilu na Facebooku, tak, żeby były widoczne odznaczone osoby.

Zgłoszenia przyjmowane są od 7 do 26 kwietnia do godz. 23.59!!! Nie decyduje kolejność zgłoszeń, jeśli liczba chętnych przekroczy dopuszczony limit, to komisyjnie będziemy losować uczestników szkolenia, spośród osób, które poprawnie wypełnią warunki opisane w wydarzeniu. Osoby zakwalifikowane na bezpłatne szkolenie, zostaną poinformowane mailowo. Sprawdzajcie folder SPAM!

 

KOMENTARZE