fbpx
A password will be e-mailed to you.

Kontynuując tradycję lat ubiegłych, na IV Wystawie Motocykli i Skuterów w Warszawie (2-4 marca 2012), SHOEI oferuje możliwość bezpłatnego serwisu kasków zakupionych w oficjalnej sieci dealerskiej.

Specjaliści SHOEI będą obecni przez cały czas trwania Wystawy na stoisku SHOEI Polska i udzielą wszelkich porad dotyczących konserwacji, użytkowania i pielęgnacji kasków.Bezpłatna akcja serwisowa SHOEI jest przeprowadzana na wszystkich najważniejszych wydarzeniach motocyklowych: imprezach wystawienniczych, zawodach czy dniach otwartych sieci SHOEI w całej Polsce.


REKLAMA

Bezpłatny serwis obejmuje:

1.Sprawdzenie i regulacja mechanizmów wizjera przy użyciu specjalnej szyby regulacyjnej oraz narzędzi serwisowych (bezpłatna wymiana mechanizmów mocujących w przypadku zużycia).2.Sprawdzenie działania mechanizmów wentylacji (bezpłatna wymiana) w przypadku zużycia).3.Konserwacja wszystkich uszczelek i elementów gumowych przy użyciu specjalnego silikonu, używanego również w japońskich fabrykach.4.Sprawdzenie ogólnego stanu technicznego kasku (wraz z wyściółką).5.Czyszczenie kasku.

Bezpłatna akcja serwisowa SHOEI będzie prowadzona przez przeszkolonego technika posiadającego Certyfikat Serwisowy B, przyznawany przez japońską fabrykę i upoważniający do wszystkich napraw poza ingerencją w wypełnienie EPS i skorupę kasku.

Wydarzeniem wyczekiwanym przez fanów marki będzie polska premiera nowego kasku szczękowego NEOTEC. Jest to pierwszy model SHOEI z blendą przeciwsłoneczną, niezwykle wszechstronny i zaawansowany technologicznie kask premium, który już od marca dostępny będzie u Dealerów SHOEI.

Zapraszamy na stoisko SHOEI Polska!


REKLAMAREKLAMA


 

Źródło Shoei Polska

ZOBACZ TAKŻE:

Chcesz kupić nowy motocykl Hondy – przetestuj go!

Nowy salon Yamaha

KOMENTARZE


REKLAMA