fbpx
A password will be e-mailed to you.

ONZ apeluje do twórców praw, organizacji pozarządowych, spółek prywatnych, ludzi młodych, ofiar i ocalonych oraz mediów o wsparcie kampanii. ONZ uznała, że najsłabszymi uczestnikami ruchu drogowego są piesi, rowerzyści i motocykliści. Co sezon jesteśmy zasypywani informacjami o wypadkach z udziałem motocyklistów. Mając na względzie, że poruszanie się na motocyklach i skuterach jest coraz bardziej popularne, […]

ONZ apeluje do twórców praw, organizacji pozarządowych, spółek prywatnych, ludzi młodych, ofiar i ocalonych oraz mediów o wsparcie kampanii. ONZ uznała, że najsłabszymi uczestnikami ruchu drogowego są piesi, rowerzyści i motocykliści.

Co sezon jesteśmy zasypywani informacjami o wypadkach z udziałem motocyklistów. Mając na względzie, że poruszanie się na motocyklach i skuterach jest coraz bardziej popularne, możemy przypuszczać, że doniesienia o tego typu zdarzeniach będą coraz częstsze. Dlatego też Zarząd Dróg Miejskich i Wydział Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji wraz z organizatorem wystawy firmą Motoroni postanowił przeprowadzić panel dyskusyjny dotyczący poprawy bezpieczeństwa ruchu oraz poruszających się na motocyklach i skuterach. Chcielibyśmy razem z producentami motocykli i skuterów oraz producentami kasków i odzieży zastanowić się, jak możemy wspólnie poprawić to bezpieczeństwo.

Zapraszamy wszystkich importerów oraz producentów do przedstawiania najnowszych rozwiązań, które zastosowali w swoich produktach w celu poprawy bezpieczeństwa motocyklistów i skuterowców. Podczas panelu przewidujemy pokazy na scenie Państwa produktów, pokazy pierwszej pomocy oraz udział znanych motocyklistów.

Szczegóły omówimy w reakcji na Państwa odzew.

Razem możemy uratować wielu motocyklistów.

Agnieszka Zakrzewska – Organizator wystawy Motoroni

Adam Sobieraj – Rzecznik medialny ZDM

KOMENTARZE