fbpx
A password will be e-mailed to you.

Już jutro w warszawskiej Hali Torwar odbędzie się spotkanie z cyklu Bezpiecznie – Chce się żyć. Tematem przewodnim spotkania będą Kobiety i Motocykle. Dla chętnych mamy wejściówki!

Akcja rozpocznie się o godzinie 17.00 od szkoleń, które odbędą się w Sali Konferencyjnej. Podczas szkoleń będzie można posłuchać wykładu o obowiązujących przepisach ruchu drogowego, oraz wziąć udział w analizie najróżniejszych sytuacji i panelu dyskusyjnym. O 18.00 odbędzie się darcie ciuchów RetBike. O godzinie 19.00 rozpocznie się seminarium „Bezpiecznie-Chce się żyć”. Podczas seminarium wystąpi przedstawiciel Wydziału Ruchu Drogowego Piotr Jakubczak, oraz Alvin Gajadhur Rzecznik Prasowy Inspekcji Transportu Drogowego. Gościem specjalnym będzie reprezentacja kobiet na motocyklach. Dodatkową atrakcją będzie występ Andrzeja Piasecznego.


REKLAMA

Dla chętnych mamy wejściówki na jutrzejsze spotkanie. Wystarczy wysłać wiadomość na adres [email protected] wpisując w tytule „bezpieczeństwo”, a w treści imię i nazwisko. Wejściówki będą czekały na odbiór w recepcji Świata Motocykli, Agora S.A. ul. Czerska 8/10 Warszawa. Karty wstępu otrzymają osoby, które dostaną od nas wiadomość zwrotną, potwierdzającą przyznanie.

8 marca 2012Hala Torwar Warszawa,ul. Łazienkowska 6a

Tekst KB

ZOBACZ TAKŻE


REKLAMAREKLAMA


IV Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów – rozwiązanie konkursu Świata Motocykli

Szalone zabawki

W słońcu Miami

KOMENTARZE


REKLAMA