fbpx

Wczoraj pierwszy polski zawodnik startujący na legendarnej Wyspie Man zajął 29 miejsce w wyścigu klasy Superstock. W czwartym okrążeniu osiągnął średnią prędkość 120.419 mil/h, dzięki czemu został uhonorowany brązową statuetką.

Piotr Betlej reprezentujący zespół Motoświdnica, jako pierwszy polski zawodnik wystartował w legendarnym wyścigu na Wyspie Man. Początkowo miał startować tylko w klasie Superstock, ale skusił się też na sobotni wyścig Superbike. Wczoraj Piotr zajął doskonałe miejsce, a czas z ostatniego, czwartego okrążenia zapewnił mu wspaniałą pamiątkę, czyli brązową statuetkę.

W filmie, który możecie obejrzeć poniżej nasz zawodnik zarzeka się, że inne wyścigi uliczne go nie interesują, ale my chcielibyśmy zachęcić go do startu w Macao, które odbywa się pod koniec roku.