fbpx
A password will be e-mailed to you.

To świetna informacja dla fanów motocykli terenowych! Beta pojawi się na naszym rynku za sprawą nowo powstałej spółki: Beta Dystrybucja Polska Sp. z o.o. i zostanie wyłącznym dystrybutorem motocykli Beta w Polsce!

Według zapewnień dystrybutora, działalność rodzimego oddziału nie będzie się skupiać tylko na sprzedaży motocykli! Spółka będzie również odpowiedzialna za zarządzanie całą siecią dealerską w naszym kraju oraz promocję marki wśród polskich zawodników – tych profesjonalnych jak i amatorskich.

Beta Factory Racing Poland!

Według założeń, Beta Dystrybucja Polska planuje stworzyć polski team fabryczny, Beta Factory Racing Poland – ta informacja rozłożyła nas na łopatki i już cieszymy się jak dzieciaki.

 

Cieszy również fakt, że pojawienie się Bety w wyżej wspomnianej postaci na naszym rynku ułatwi przeprowadzanie testów dziennikarskich kolejnych modeli. Dzięki temu będziecie mogli w sposób bardziej świadomy wybrać wymarzony sprzęt!  A! I jest jeszcze jedna kwestia! Nie musicie się martwić o stare przedstawicielstwo marki Beta! Firma Anfir-Beta zostaje w obiegu! Sezon 2019 zapowiada się jeszcze lepiej niż myśleliśmy!

 

KOMENTARZE