fbpx
A password will be e-mailed to you.

Odpalajcie kalendarze i rezerwujcie datę! 7-9 czerwca 2019 roku Międzybrodzie Żywieckie tradycyjnie już stanie się stolicą polskiego hard enduro, ściągając w swoje regiony kilkuset amatorów górskich, ekstremalnych ściganek.

To właśnie wtedy 350 zawodników zmierzy się w batalii z czasem, trudnym górskim terenem oraz rywalami, w aż w sześciu kategoriach startowych: HOBBY, HOBBY MASTERS, EXPERT, EXPERT MASTERS, KOBIETY, a także nowość w 2019 – klasa PRO. Uprzedzamy, kategoria PRO nie bierze jeńców! Tutaj nie ma miejsca na omijanie podjazdów, a słownik zawodników tej klasy nie zna takich zwrotów jak ‘za szybko’, ‘za trudno’ czy ‘za stromo’.


REKLAMA

Save The Date

Z góry śpieszymy również z odpowiedzią na nasuwające się już pytanie – zapisy ruszą na początku przyszłego roku.

Zawodniczko, zawodniku, czas już pomyśleć o przyszłorocznych wyzwaniach sportowych i rozpocząć budowanie formy na najciekawszy górski i najbardziej ekstremalny wyścig w naszym kraju. Zacznijmy od wspólnego, 60-cio sekundowego treningu mięśni oczu ?

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=kOOhLmS5-CM?allowfullscreen=true&autoplay=0&border=0&wmode=opaque&controls=1&showinfo=0]


REKLAMAREKLAMA


 

KOMENTARZE


REKLAMA