fbpx
A password will be e-mailed to you.

Trzecia edycja zawodów Beskid HERO Hard Enduro rally zbliża się coraz większymi krokami. Kilkuset doświadczonych zawodników zmagających się z presją czasu, rywalami i wymagającym terenem, z pewnością dostarczy nam niezapomnianego widowiska. Zanim jednak zostaniemy jego świadkami, warto dowiedzieć się jak najlepiej przygotować się na górską trzydniówkę.

Podobnie jak w ubiegłym roku organizator przygotował dla uczestników oraz kibiców dedykowaną aplikację, którą już od 1 czerwca będzie można pobrać zarówno dla systemów iOS (ze sklepu App Store) jak i Android (ze sklepu Google Play).


REKLAMA

Wszystkie informacje pod ręką!

Znajdziecie w niej wszystkie niezbędne informacje o zawodach – listy startowe, wyniki live, informacje o atrakcjach dodatkowych oraz to na co kibice oczekują najbardziej – codziennie, dwie godziny przed startem zawodów, w aplikacji ukażą się mapy z najciekawszymi punktami – trudnymi odcinkami tras i widowiskowymi podjazdami, na których fani ekstremalnych ściganek nie będą narzekać na nudę.

Miejsca te też są polecanymi przez nas punktami dla wszystkich fotoamatorów – to tu macie szansę ustrzelić swoje zwycięskie zdjęcie do konkursu Diverse Foto Contest, a jest o co walczyć!

Zrób zdjęcie, wygraj kasę!

Podczas tegorocznej edycji zawodów Beskid HERO, każdy kto ustrzeli ciekawe zdjęcie, ma szanse wygrać aż 1 000 pln w gotówce. Wystarczy w trakcie wydarzenia wcielić się w paparazzi, wykonać jak najlepszą, najciekawszą czy najbardziej zaskakującą pracę i podesłać ją do nas.

Szczegóły konkursu znajdziecie na stronie www.beskidhero.com w zakładce ‘atrakcje dodatkowe’.

Zanim jednak wybierzecie się w teren pamiętajcie – pogoda w górach bywa zmienna, więc bez względu na prognozy najlepiej przygotować się na każde możliwe warunki. Odpowiednie obuwie, nakrycie głowy, kurtka przeciwdeszczowa czy naładowany telefon i zapas wody to absolutne podstawy. Oprócz tego warto zaopatrzyć się w gadżety do kibicowania, dobry humor, ale też zdrowy rozsądek.

Oczy dookoła głowy!

Jak co roku przypominamy – trasa w hard enduro oznaczana jest taśmami, jednak nie bez powodu nie jest nimi w pełni wygrodzona. Podczas wyścigu zawodnicy muszą polegać nie tylko na swoich umiejętnościach jazdy w wymagającym terenie, ale również na zmyśle orientacji. Dlatego pamiętaj, aby zachować szczególną ostrożność i nie wkraczać bezpośrednio na teren tras – uczestnicy walczący o każdą sekundę wyścigu mogą Cię zaskoczyć, więc wspólnie zadbajmy o to, aby event dostarczył nam wszystkich niezapomnianych, pozytywnych wrażeń.

Aby nie przegapić ani minuty z widowiskowych wyścigów zapoznaj się również z harmonogramem zawodów:

07.06.2019r. – piątek:

12:30 – 18:00 – prolog dla kategorii: PRO, EXPERT, EXPERT MASTERS, KOBIETY, HOBBY, HOBBY MASTERS

08.06.2019r. – sobota:

08:30 – start wyścigu dla kategorii: KOBIETY, HOBBY, HOBBY MASTERS


REKLAMAREKLAMA


12:00 – limit czasowy do rozpoczęcia ostatniego okrążenia

14:00 – start wyścigu dla kategorii: PRO, EXPERT, EXPERT MASTERS

17:30 – limit czasowy do rozpoczęcia ostatniego okrążenia

09.06.2019r. – niedziela:

08:30 – start wyścigu dla kategorii: KOBIETY, HOBBY, HOBBY MASTERS

11:00 – limit czasowy do rozpoczęcia ostatniego okrążenia

12:30 – start wyścigu dla kategorii: PRO, EXPERT, EXPERT MASTERS

15:00 – limit czasowy do rozpoczęcia ostatniego okrążenia

17:00 – dekoracja zwycięzców w paddocku


Więcej informacji

Link do wydarzenia

Fcebook

 

KOMENTARZE

REKLAMA