fbpx
A password will be e-mailed to you.

Tak, nie przesłyszeliście się! Już niebawem każdy z nas będzie mógł zostać nowym właścicielem tego monstrualnego sprzętu. Oczywiście każdy kto dysponuje kasą na poziomie miliona złotych!

Trzeba przyznać, że to zaporowa cena, chociaż biorąc pod uwagę genezę motocykla to może być to całkiem niezła inwestycja. 

Behemoth Bike został stworzony przez Game Over Cycles. Na pomysł budowy wpadł właściciel firmy Stanisław Myszkowski, który zaprosił do współpracy muzyka Adama Darskiego z zespołu Behemoth.

Motocykl powstawał w ścisłej kooperacji z artystą. Co ciekawe do ustaleń, dotyczących budowy czy estetyki pojazdu dochodziło nawet w studiu nagraniowym, gdzie zespół Behemoth był w trakcie nagrań do płyty „Satanica”.

Na premierę motocykla wykorzystano pierwszy dzień imprezy Impact Festival w 2013 roku, gdzie Behemoth był jedną z gwiazd eventu.

Trzeba przyznać, że motocykl robi ogromne wrażenie i nie sposób przejść obok niego bez zainteresowania.

Finalny efekt to przede wszystkim znaki i elementy wykorzystywane w stylistyce zespołu Behemoth takie jak: przednie zawieszenie zainspirowane kształtem maski Darskiego, czy logo zespołu, a nawet zdobiący statyw mikrofonu Nergala symbol heksagramu Thelemy na obudowie silnika.

KOMENTARZE