fbpx
A password will be e-mailed to you.

Do końca marca klienci Barton Motors mają szansę skorzystać z wyjątkowej oferty – po zakupie modelu o pojemności 125 ccm z gamy modelowej 2022, mogą zgarnąć wybrane akcesoria motocyklowe o wartości nawet 400 zł!

Na rozpoczęcie sezonu Barton postanowił zadbać o nowych nabywców 125-tek. Jeśli kupiłeś właśnie Bartona 125 z poprzedniego rocznika (2022), zarejestruj swój zakup na stronie www.barton-motors.pl/promocja. Dobierz do swojego nowego motocykla Pakiet Startowy, płacąc za każdy produkt tylko złotówkę (do kwoty 400 zł). W przypadku przekroczenia kwoty 400 zł, wystarczy dopłacić resztę kurierowi i odebrać swój Pakiet Startowy.

Dobierz te akcesoria, których potrzebujesz

Lista produktów biorących udział w promocji jest długa, dzięki czemu możesz skutecznie dobrać te akcesoria, które faktycznie będą ci potrzebne. Ty decydujesz, co wchodzi w skład twojego Pakietu Startowego. Do wyboru są: różne rodzaje kasków motocyklowych takich marek jak Just1 i Origine, zabezpieczenia motocyklowe marki Kovix, pokrowce motocyklowe Moretti, czy rękawiczki i gogle Just1. Dostępność produktów jest ograniczona.

Barton Blade-R 125

Barton Hyper 125

Barton B-Max 125

Barton GT 125

Jak odebrać Pakiet?

Aby odebrać Pakiet, nie potrzebujesz papierowego vouchera, ani wizyty w sklepie. Wszystko odbywa się przez internet, a wybrane akcesoria otrzymasz kurierem do domu lub wybranego miejsca.

Wystarczy, że zarejestrujesz zakup nowego motocykla lub skutera Barton 125 (z homologacją drogową) dokonany w okresie od 6 do 31 marca 2023 roku na stronie www.barton-motors.pl/promocja. Pamiętaj, że potrzebujesz załączyć skan/zdjęcie dowodu zakupu, na którym widoczne są takie informacje jak VIN, rok produkcji oraz data i miejsce zakupu.

Promocja dotyczy motocykli i skuterów 125 marki Barton z rocznika 2022 (i starsze) kupionych w dowolnym Salonie Barton na terenie całej Polski. Wśród motocykli objętych akcją znajdują się m. in. sportowy Barton Blade-R, turystyczny Barton GT 125, czy wygodny maksi skuter Barton B-max.

Nie przegap okazji na rozpoczęcie sezonu z Barton Motors! Wejdź na stronę www.barton-motors.pl/promocja i skorzystaj z wyjątkowej promocji na akcesoria motocyklowe.

KOMENTARZE