fbpx
A password will be e-mailed to you.

Normalnie tego nie robimy, ale tym razem postanowiliśmy docenić odwagę i determinację Iwony, która w rozczulającym mailu poprosiła nas o przekazanie życzeń dla swojego narzeczonego, motocyklisty i długoletniego czytelnika naszego pisma. Oczywiście dołączamy się do nich!

Bartku niech dzień twoich 40. urodzin będzie dniem wyjątkowym, który zapamiętasz na długo. Z tej okazji życzę Tobie, mój najwspanialszy, najukochańszy Motocyklisto zdrowia, szczęścia bez granic i pomyślności. Udanego sezonu motocyklowego, udanych wyjazdów, ciekawych wypraw, dobrego humoru, koleżeństwa i dystansu, żeby każdy wyjazd i spotkanie było przyjemnością i okazją do miłych rozmów oraz pięknych  wspomnień.

Advertisement

Wszystkiego najlepszego, radości z jazdy, stu lat przeżytych na dwóch kółkach. Wspaniałych prezentów motocyklowych, spełnienia najskrytszych marzeń (wiem, że marzy ci się cały garaż motocykli, w tym Dniepr z wózkiem bocznym). Aby „plecak” był zawsze z Tobą i sezon się nie kończył. Jak napisał Paulo Coelho „To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.” I właśnie dzięki ogromnej pasji i miłości do motocykli od najmłodszych lat Twoje życie takie jest. 

Kocham Cię – Iwona Ch., Żagań

 

KOMENTARZE