fbpx
A password will be e-mailed to you.

Bartek pochodzi z Radwanic, obecnie mieszka pod Warszawą. Na motocyklu jeździ od 15  roku życia. Zanim zaczął skakać z rampy przez siedem lat ścigał się w Motocrossie. FMX jest dla niego spełnionym marzeniem i całym życiem. Bartek jest jedynym Polakiem, który regularnie startował w Mistrzostwach Świata FMX FIM – NIGHT of the JUMPs do 2008 […]

Bartek pochodzi z Radwanic, obecnie mieszka pod Warszawą. Na motocyklu jeździ od 15  roku życia. Zanim zaczął skakać z rampy przez siedem lat ścigał się w Motocrossie. FMX jest dla niego spełnionym marzeniem i całym życiem. Bartek jest jedynym Polakiem, który regularnie startował w Mistrzostwach Świata FMX FIM – NIGHT of the JUMPs do 2008 roku włącznie. Reprezentował także Polskę podczas finałowego przystanku Red Bull X Fighters 2008 w Warszawie. W tym roku w cyklu Skillz Up Cup wywalczył pierwszy w historii tytuł Mistrza Polski FMX!


REKLAMA

Już za niecałe dwa miesiące Bartek ponownie zmierzy się ze swoimi dawnymi rywalami i kolegami z areny międzynarodowej. Poza nimi będzie musiał także stawić czoła „młodym wilkom” tego sportu. Zadanie przed naszym zawodnikiem trudne, ale wiemy, że od dłuższego czasu intensywnie się przygotowuje, aby być w najlepszej formie. Zanim wybierzecie się w ostatni weekend listopada na Pomorze chcemy wam przybliżyć sylwetkę polskiej legendy lotów na motocyklu. W czasie pomiędzy treningami Bartek znalazł chwilę, aby odpowiedzieć na kilka pytań.

Ulubione miejsce do jeżdżenia: park freestyle’owy lub motocrossowy
Bohater z dzieciństwa: Mike Metzger
Motocykle: jeździłem na każdym. Teraz kolejny sezon Yamaha
Freestyle Motocross: jedno nie istnieje bez drugiego
Zawody: lubię, ale jeszcze bardziej lubię pokazy – mniej stresu, mniej presji
Najgorsza kontuzja jaką miałeś: roztrzaskane kolano. Groziło mi, że już nigdy nie będę jeździć. Ponad dwa lata walki z kontuzją. Było ciężko, ale dzięki rodzinie która mnie wspierała dałem radę
Trick nad którym teraz pracujesz: chcę wrócić do Holy Graba i kręcenia Backflipow

Kiedy nie jeżdżę to: spędzam czas z dziewczyną i przyjaciółmi. Gram też trochę na x-boxie
Jestem dumny: z mojego taty. Za wytrwałość, za to że zawsze we mnie wierzył i wspierał w najtrudniejszych chwilach. Chciałbym kiedyś zrobić w życiu tyle co on
Najbardziej denerwuje mnie: jazda po polskich drogach autem
Największy strach: najbardziej boję sie, kiedy jadę w nowe miejsce i muszę oddać pierwszy skok i oczywiście odejścia kogoś z moich bliskich.
Muzyka do jazdy: Slipknot, Fear Factory, Rage Against the Machine
Europa: w Europie dużo pysznego piwa, nic tylko jeździć i zwiedzać
Tatuaże: nie posiadam. Plan na tatuaż w głowie jest, ale mam wiele blizn na ciele po kontuzjach, więc może kiedyś
Ulubiona potrawa: spaghetti
Ulubiony film: Od zmierzchu do świtu
Internet: używam, posiadam
Podróże: większość podróży to na zawody lub pokazy
Dziewczyny: lubię, ale nie szukam. W związku
Plany na najbliższy czas: trening, trening, trening i NIGHT of the JUMPs

Bartek zmierzy się z najlepszymi zawodnikami w konkurencji Freestyle. Niewykluczone, że ze swoim doświadczeniem w motocrossie wystartuje także w konkurencji Race&Style (połączenie wyścigu z wykonywaniem tricków) oraz w konkursie Highest Air. Skok wzwyż na motocyklu jest bowiem dyscypliną, w której Bartek nie raz pokazał, że potrafi wygrać. Zabierzcie koniecznie ze sobą polskie flagi, żeby w ERGO Arenie pokazać Bartkowi swoje wsparcie!


REKLAMAREKLAMA


Początek zawodów NIGHT of the JUMPs 26 listopada 2011 o godzinie 19.00 (otwarcie bram o 17.00), a 27 listopada 2011 o godzinie 15.00 (otwarcie bram o 13.00).

Bilety już od 69,00 zł. Za najlepsze miejsca będzie trzeba zapłacić do 229,00 zł Organizator dla chętnych przygotował również specjalne pakiety grupowe przy zakupie powyżej 10 biletów 15% zniżki przy zakupie powyżej 20 biletów 30% zniżki oraz pakiety VIP w cenie 415,00 zł. Wszystkie wejściówki są już dostępne w sprzedaży na stronie: www.eventim.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży Empik, Media Markt, Saturn na terenie całego kraju.

KOMENTARZE


REKLAMA