fbpx
A password will be e-mailed to you.

W specjalnej ofercie Unlimited Adventures przygotowanej przez BMW Motorrad Polska czeka na Ciebie wiele okazji. Kufry w cenie motocykla? Nie ma sprawy. Ogromna przecena na kolekcje odzieży motocyklowej i kaski? Załatwione. Tylko teraz możesz zaoszczędzić nawet 7578 zł!

Koniec sezonu nie oznacza końca okazji dla motocyklistów. BMW Motorrad Polska przygotowało ofertę, dzięki której nowy sezon możesz rozpocząć na nowym motocyklu i w nowej garderobie, jednocześnie oszczędzając tyle, że spokojnie starczy na realizację wyprawy, o której zawsze marzyłeś.

Motocykle fabrycznie przygotowane do przygody. Teraz z zestawem kufrów za darmo

W ramach oferty Unlimited Adventures przy zakupie motocykli BMW R 1250 GS i BMW R 1250 GS Adventure kufry boczne i kufer centralny otrzymasz bez dodatkowych opłat. Nie ważne, czy wybierzesz podstawowy model z kuframi bocznymi BMW Vario i kufrem centralnym, czy przygodową wersję Adventure z pełnym zestawem kufrów BMW – możesz mieć pewność, że wyjedziesz z salonu bogatszy o kilka tysięcy złotych. Ile dokładnie możesz zaoszczędzić? Kupując BMW R 1250 GS w Twojej kieszeni zostanie 6162 zł, a w przypadku wersji Adventure – aż 7578 zł!

Pamiętaj, że liczba motocykli w wersji limitowanej dostępnych w ramach oferty Unlimited Adventures jest ograniczona. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z dealerem BMW Motorrad lub wpadnij do najbliższego salonu.

Odzież i kaski dla prawdziwych koneserów przygód. Teraz 30% taniej!

Jeśli realizujesz motocyklowe wyprawy dobrze wiesz, jak ważne jest odpowiednie wyposażenie. Ochrona przed deszczem i wiatrem, a także gwarancja pełnego bezpieczeństwa na drodze – oto cechy idealnej odzieży motocyklowej i kasków dla łowców niezapomnianych wypadów. Tylko do końca września kupisz dowolną część motocyklowej garderoby z aktualnej kolekcji BMW z 30% rabatem! Możesz wybierać spośród odzieży motocyklowej, kasków, butów i rękawiczek, które nie zawiodą Cię podczas realizacji najśmielszych planów.

Chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie Unlimited Adventures przygotowanej przez BMW Motorrad Polska? Kliknij tutaj.

KOMENTARZE