fbpx
A password will be e-mailed to you.

Temperament, emocje, pasja – brzmi znajomo? To znaczy, że jesteś Ducatisti! A to właśnie dla właścicieli najpiękniejszych motocykli z rodziny Ducati organizator szykuje coś wyjątkowego.

Prawdziwe święto wszystkich Ducatisti zbliża się wielkimi krokami! Wspólnie z Ducati Klub Polska, zapraszamy na Baltic Ducati Weekend – spotkanie wszystkich fanów włoskiej marki na Pomorzu. Organizator przygotował wiele atrakcji m.in. rejs statkiem, całodzienne doskonalenie techniki jazdy na torze w Pszczółkach, bezpłatną hamownię czy turystyczne wycieczki oraz wiele innych!
Baltic Ducati Weekend to wyjątkowa impreza motocyklowa organizowana przez Biuro Importera Ducati Polska oraz Ducati Klub Polska. Kulminacyjnym punktem spotkania będzie sobota 29 sierpnia z mega aktywnościami na Autodrom Pomorze.

Advertisement

Ducati Baltic Weekend

Bazą imprezy będzie Hotel Bartnik, a dodatkowym obiektem noclegowym będzie Hotel Gregor, oddalony o 200 m od głównej bazy imprezy. Organizator zaprasza wszystkich miłośników i użytkowników marki Ducati. Impreza jest również otwarta dla posiadaczy motocykli innych marek.
Bez względu na motywację zapisz się już dziś na event Baltic Ducati Weekend, i nie pozwól, by ominęło Cię jedno z najlepszych motocyklowych wydarzeń w roku.

WEŹ UDZIAŁ W WYJĄTKOWYM ZLOCIE DUCATISTI.

Zapisz się już dziś!

Pamiętaj również, że gwarancją uczestnictwa w evencie jest dokonanie opłaty w trakcie rejestracji online.
Wybierz swój pakiet Red (z dodatkowym szkoleniem torowym) lub White (bez szkolenia torowego) i spędź niezapomniane chwile w gronie Ducatisti.

Więcej informacji
KOMENTARZE