fbpx
A password will be e-mailed to you.

Co prawda 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się w niedzielę 29 stycznia 2023 roku, ale część aukcji ciągle trwa! My dorzucamy do nich jeszcze jedną „cegiełkę”, wystawiając na licytację wyjątkowy prezent dla każdego fana MotoGP – autograf wybranego zawodnika Motocyklowych Mistrzostw Świata!

Marzysz o oryginalnym autografie zawodnika Motocyklowych Mistrzostw Świata, ale nie wiesz jak go zdobyć? Chcesz, by Fabio Quartararo, Pecco Bagnaia, a może Marc Marquez podpisał Ci koszulkę lub czapkę?

Mamy rozwiązanie tego problemu!

Na tej aukcji możesz bowiem wylicytować oryginalny autograf wybranego zawodnika Motocyklowych Mistrzostw Świata! Dostaniesz go na zakupionej przez nas koszulce lub czapce danego zawodnika!

Jak to będzie wyglądało w praktyce?

  1. Przed wyjazdem na Grand Prix ustalimy, jaki wzór koszulki lub czapki interesuje Cię najbardziej. My kupimy koszulkę/czapkę na torze (w ramach dostępności wybranego wzoru i rozmiaru), a następnie zdobędziemy na niej autograf wskazanego zawodnika.
  2. Jeżeli wybrany zawodnik nie posiada w sprzedaży swoich gadżetów, kupimy oficjalną koszulkę rundy Grand Prix, na której będziemy.
  3. Realizacja zamówienia odbędzie się podczas GP Portugalii 2023 lub GP Niemiec 2023 – w zależności od dostępności produktu i zawodnika.

Zapraszamy do licytacji! Aukcja trwa do poniedziałku 6 lutego 2023 roku do godziny 16:31.

Advertisement

Link do aukcji: https://allegro.pl/oferta/autograf-wybranego-zawodnika-motogp-13199594729

KOMENTARZE